Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Czy będę mógł komfortowo grać.


Zaacny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Czego nie pytam o wymagania w dziale Pogaduszki+komputer ??

Bo tutaj zagląda więcej graczy WoT-a niż tam i którzy znają się na działaniu owej gry.

Otóż czytałem sobie te wymagania.. no i powiedzmy, że mój komputer wypada powoli/może już wypał z obiegu.

Otóż pytanie brzmi:

Czy będę mógł sobie komfortowo grać ( bez zacięć, spowolnień itp. ) ??

 

Mój sprzęt:

CPU:

Intel Core 2 Duo 1,8GHz E4300

GPU:

Nvidia GeForce GTs 450

RAM:

3 GB niestety DDR2 (płyta nie obsługuje DDR3)

 

Chyba tyle specyfikacje* wystarczą*. I tak na oko.. ile fps-ów będe miał ??

-=-

Aha jeszcze jedno.. w wymaganiach było łącze 128kb/s

Czy naprawdę jeśli będę chciał korzystać z czatu głosowego i mam własnie to łącze 128kb/s to będę

miał jakieś moce opóźnienia ?? Wysoki Ping ?? Za ping wywalają z gry ??

Czy czołgi/przeciwnicy będą mi "kratkować" ??

Proszę o szybką i w miarę profesjonalną odpowiedź!! Pozdrawiam! ;D

 

*Edit

x

Opublikowano

Ja mam łącze 100kb\s i podczas gry i gadania przez skype mam ping 40-60. a co pc może gra ciąć troche bo nie jest zoptymalizowana ja mam na full detalach od 40-90 fps na tym pc:

 

I5 750 3,4Ghz

8gb Ram ddr3 1600Mhz HyperX Kingston

HD6950 2gb

Opublikowano

Tak, na niskich/średnich możesz spokojnie grać :) Ping powinieneś mieć coś koło 60-100 więc opóźnień bardzo utrudniających grę nie będzie.

1367303118-U250803.png

Wszystko trzeba od nowa...

Opublikowano

No ja lubię grać na max. detalach.. ile fps-ów będzie przy maksymalnych ???

 

@Edit:

Czy na wet na niskich będzie ledwo działało ??

x

Opublikowano

Więc lubisz grać komfortowo czy na wysokich? Jedno z dwóch. na wysokich raczej dużo nie wyciągniesz.

1367303118-U250803.png

Wszystko trzeba od nowa...

Opublikowano

Kartę mam tę samą co ty mam 4 gb ramu i 2.5 ghz dual core'a. I na 1440/900 mam około 25-60 fpsów. U cb będzie gorzej bo wot nie obluguje 2ch rdzeni, a proc jest słaby.

S< BFH KONTO NAJLEPSZE BRONIE

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dobra.. mam już Wot-a.

I tak.. wziąłem auto-detekcje i tam mi ustawiło. Gram bez cieni.. bez dodatkowych efektów.. średnia jakość tekstur ( lepiej się nie da bo 64 bity ) wysokie detale.. itp. itd.

Mam w chwilach stresu min. 18 fps.. a tak to można grac jest po 20-30.. Rekordowo miałem 98 fps :D ale to jak patrzyłem w dół.

Dobra.. nie ma sensu ciągnąc tematu. Proszę o zamkniecie tematu!

Pozdrawiam! ;D

x

Opublikowano

ja mam 2.6 ghz 2 giga ramu i prawie zero lagów czasami sa ale to nie przez kompa tylko przez neta ach te tp i ich wifi

(system xp)

Dam pomysł na:

plugin typu mini-game (1)

Chętny? pisz na pw.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...