Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.1/1.2.5]MeCraft - Sieć Serwerów [MODY!][IC2+RP+BC][S][Frakcje][70slot]


Golima

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

S.MeCraft [1.2.5]

 

Serdecznie Zapraszam na Wojnę Gildii !

Po ostatnim nie wypale z modami postanowiłem przekształcić serwer s czysty znany Survival z Frakcjami.

 

Co oferuję ?

 

PvP ! Zaawansowany tryb pvp, gdzie nikt na pewno Ci nie ucieknie.

Na pewno nikt Ci nie ucieknie, bo na komendy jest nałożony czas oczekiwania.

Na pewno nikt się nie wyloguje podczas walki, bo automatycznie zginie!

Do tego Ranking Zabójstw, który dodaje "emocji" do gry, kto będzie najlepszy !

Oczywiście dla najlepszych czekają nagrody

:)

 

Pojemność. Serwer ma aż 70 slotów, więc im będzie Was więcej tym lepiej.

 

System ekonomi, handel, zarabianie i te sprawy.

Zarabiamy poprzez zabijanie potworów, zwierząt no i przede wszystkim GRACZY!

Kasę przeznaczymy do handlowania na targowisku, które jest specjalnie przygotowane dla każdej frakcji!

 

System Frakcji. Każdy chciałby mieć najsilniejszą frakcję na serwerze... Teraz możesz to osiągnąć!

Ale nie tak szybko. Utworzenie, poszerzanie terenów naszej frakcji trochę kosztuję !

Uwielbiam tworzyć coś co podoba się graczom czyli co za tym idzie, z pewnością jestem otwarty na Wasze propozycję!

 

Więc zabijaj i się rozwijaj !

 

 

Regulamin

 

1.Admin ma zawsze rację.

2. Jeżeli jej nie ma to patrz pkt.1

3.Zakaz używania x-ray, i oraz innego typu "wspomagaczy.

4. Do zgłaszania problemów, propozycji, skarg służy ReportRTS (/modreq [tresc])

5. Claim na spawnie odpowiada /f disband

6. Wulgaryzmy, wyzywanie, obrażanie graczy traktowane będzie WARN (3xWARN=Ban 24H)

7. Obowiązkowo zarejestruj się na naszym FORUM. Link znajdziesz bezpośrednio na serwerze.

 

 

IP: s.mecraft.pl

 

 

MeCraft [1.1][MODY!][bETA]

 

Zapraszamy na nasz II serwer z modami BETA!

 

Dlaczego BETA ?

Nie jest to pierwszy serwer z modami jaki mieliśmy.

Na poprzednim, który był na 1.2.3 największym problemem było to, że serwer zawieszał się po 1/2 dniach i cały nasz rozwój się kasował.

Postanowiliśmy spróbować postawić ten serwer raz jeszcze, ale na starszą wersję.

Jeżeli serwer bd funkcjonował stabilnie zostanie przeniesiony na główną maszynę.

Waszym zadaniem jest dobrze się bawic i zgłaszać ewentualne problemy.

 

Co go różni od serwera głównego ?

Przede wszystkim obecność modów, które wprowadzają zaawansowaną elektryczność do swiata MC, mechanikę, nowe rudy i bloki.

Zasady są identyczne jak na serwerze głownym, lecz...

 

Nie ma FACTIONS ! ! !

Niestety nie udało mi się znaleźć działającej wersji Factions na 1.1-R4

Niby próbowałem pobrać odpowiednie wersje, lecz mimo to nie działały.

Jeżeli tylko znajdę odpowiednią wersje plugin'u zostanie on natychmiast wprowadzony.

Na tą chwilę panuje prawdziwy Survival

 

Mam dla Was też dobrą wiadomość.

Na serwerze jest wgrany ciekawy mod, który pozwala nam na tworzenie NPC dla naszego zamku.

Może stworzyć Łuczników, Rycerzy, którzy będą ochraniać nasz zamek!

 

Obecne MODY:

Industrial-Craft 2

BuildCraft

RedPower

MorePistons

CasttleDefenders2

 

Pobierz to: (Bez tego nie zagrasz)

 

Download:


http://speedy.sh/94d5h/Client.rar

 

Skan:


http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/b93986fe8e0c1ee43543a994863b70609bc714e6

IP: 188.165.248.212:25024

 

 

Team Speak 3

 

 

IP: ts.mecraft.pl

 

 

 

 

Serdecznie Zapraszamy !

Opublikowano

Serwer mega zarąbisty, tylko dlaczego nikogo nie ma??

 

Dzięki za uznanie. Serwer jest "świeży", z każdym dnie myślę, że trochę się gracze przekonają i też pograją :)

Opublikowano

Rasumując :

Za:Serwer PRO, świetna organizacja, targi, frakcje i sloty

Ewentualny błąd to zadawanie ludzikowi bólu podczas bicia stowna, mam nadzieje, że pokaże się admin na serwie :)

eurodos.png

Opublikowano

nieno nic się nie równa z twoim wcześniejszym serwerem z modami, no cóż wszystko się kiedyś kączy, wbije ;[

 

W weekend zrobię BETA test na 1.1 z modami.

Nie martwcie Wasze postępki będą zapisane, nic nie stracicie :)

 

Test odbędzie się na serwerze 13slot, osobnym.

Opublikowano

Ten serwer jest po prostu obłędny ! :D

Od dłuższego czasu nie spotkałem się z serwem który miałby taki wciągający klimat !

Dobór plugins jest ŚWIETNY.

Administracja full ogar.

Gracze mili i pomocni.

Jednym słowem POLECAM !

Uwielbiam gre na serwerach SkyBlock


Masz fajny serwer SkyBlock? Napisz do mnie!


Na serwerach jestem pod nickiem Aridion 

Opublikowano

W weekend zrobię BETA test na 1.1 z modami.

Nie martwcie Wasze postępki będą zapisane, nic nie stracicie :)

 

Test odbędzie się na serwerze 13slot, osobnym.

 

I to mi się podoba :D

Opublikowano

Zapraszam na serwer Fajnie się gra bo nikt od razu nie lata w diaxowym eq bo diaxowe eq dropi się z kamienia więc to nie lada wyzwanie stać się od razu pro graczem. Na serwie w ogóle nie ma lagów i H@ od razu reaguję gdy ktoś coś do niego piszę.

f82adac946184c36574a8521c877970c.gif

Opublikowano

Serwer jest tak świetny, że mam nadzieje, że nie padnie przez miesiące! Najlepszy pomysł to drop diaxów ze stowna i targi :)

eurodos.png

Opublikowano

Zagram , bo będą mody. Zwołam GoooG'a i Demorsa (od razu widzę że więcej modów dodałeś)

 

Link do modów dodasz o 16 , tak?

Opublikowano

Uwaga , podkreślam : Jeżeli chcecie zdobyć wersję 1.1 to spróbujcie ściągnąć z neta Minecraft Version Changer.

 

 

 

EDIT: Golimo , dodaj frakcje. Na regulaminie pisze że są frakcje , a nie ma... piszę /f i sru...

Opublikowano

Te serwery jak dla mnie nudno o mało co i nie zasnołem przed spawnem obudził mnie dzwonek do drzwi.

Daj + jak pomogłem :D nic ci nie zaszkodzi.

Opublikowano

Uwaga , podkreślam : Jeżeli chcecie zdobyć wersję 1.1 to spróbujcie ściągnąć z neta Minecraft Version Changer.

 

 

 

EDIT: Golimo , dodaj frakcje. Na regulaminie pisze że są frakcje , a nie ma... piszę /f i sru...

 

Opis na spawnie jest do poprawienia. Nie ma Factions na 1.1

Opublikowano

Opis na spawnie jest do poprawienia. Nie ma Factions na 1.1

 

Hmm, w takim razie dodaj Towny (podobne do Factions , ale nowsze ^^

Opublikowano

Golima kiedy przeniesiesz maszynę na serwa z modami ?? bo słyszałem że na modach to jest testowa mapka i po testach ją usuniesz ?

Opublikowano

Zapraszam na serwer, jestem tutaj Budowniczym/Administratorem. Mamy przygotowany nowy naprawdę epicki spawn, sklep oraz arenę pvp/spleef/mobarena

 

Zapraszam na s.mecraft.pl

Pozdrawiam,

elljot

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...