Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Siatkówka Mężczyzn


XoQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
AYAYAY WINNN UGABUGA yayayayaywy NAJS MEEEEEN 3:1 MISZCZE LOOOOLZ
Opublikowano
Szkoda ;< tylko polacy umieją przegrac w takim momencie

 

Yyy.... wygraliśmy... ;d

 

@Down

 

Podzielam Twój ból ;(

Hip-Hop nie umarł.

Opublikowano
no mowie , szkoda ze wygrali :D

Francuz ? :)

 

No fajnie ze wygrali, ale tak szczerze powiedziawszy mi to lata. Nie lubie siatkowki, oraz koszykowki.

W pilke reczna lepiej gramy. W nozna mozna powiedziec ze wgl nie gramy.

13891.jpg
22193.png
6148.gif
5397.jpg
Opublikowano
Francuz ? :)

 

No fajnie ze wygrali, ale tak szczerze powiedziawszy mi to lata. Nie lubie siatkowki, oraz koszykowki.

W pilke reczna lepiej gramy. W nozna mozna powiedziec ze wgl nie gramy.

 

Eee, następny. Nie doceniacie polskiej piłki nożnej...

 

@Down

 

Co niestety nie zmienia faktu że wygraliśmy...

Hip-Hop nie umarł.

Opublikowano

Jezu tera 3 seriale do 1 w nocy, potem 1.5h sluchania audiobooka, o 2:30 spac a na 8 do szkoly ^^ boze ja jutro spac bede w szkole. Na szczescie pierwsza religia :DDD

Opublikowano

1 serial - Skazany

2 serial - Si es jaj

3 serial - czarnuchy ew. kosci

 

przezywac beda chyba do rana to zwyciestwo, mam nadzieje ze skazany zacznie sie przed polnoca o.O

 

 

@ btw kupilem se monitor LG W2261VP za 700 zł, full ha de :D 22'', gothic 3 wyglada w full hd boosko do tego na maksaa i sie nie tnieee :D Ojj a mialem sie uczyc w szkole :/

Opublikowano
Szymek idz na swoje pro forum : (

też mam isc?

cos ci nie pasuje ?

będę siedzial na forum jakim bede chcial, i nikt mi nie bedzie mowil co mam robic..

1317454587-U195480.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...