Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Spolszczenie - jak wejść na serwer ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tam wszystko jest opisane:

 

1.Rozpakowujemy pliki serwerowe

2.Po rozpakowaniu plików klikamy na nie PPM oraz otwórz za pomocą VirtualPC

3.Gdy je otworzymy klikamy New->next->next->wybieramy nazwe serwa następnie next -> next -> wybieramy ram serweru (polecane 1gb +) następnie next -> next znajdujemy nasz plik .vhd i klikamy next

4.Klikam 1x na nasz serwer w VirtualPC następnie opcja Settings

5.Networking

6.Adapter1 wybieramy Hamachi Network Interface i wybieramy OK

7.Klikamy START

8.Czekamy pare minut aż dojdziemy do procesu wpisania passów (niżej podam passy)

9.Po załadowaniu wpisujemy passy serwera

10.Wpisujemy : sysinstall

11.configure

12.networking

13.interfaces

14.de0

15.NO

16.NO

17.W IPv4 Gateway wpisujemy nasze ip z normalną końcówka (ip z hamachi)

18.IPv4 Adress wpisujemy nasze ip z końcówką .100

19.Netmask : 255.255.255.0- pod router 255.0.0.0- pod modem

20.KLIKAMY OK

21.YES

22.WYCHODZIMY Z SYSINSTALL'U

23.WPISUJEMY 2 Komendy najpierw /etc/rc.d/netif restart a następnie ifconfig

24.KOMENDĄ /start włączamy serwer (serwer zostaję włączony)

 

 

Chyba że chodzi ci o clienta to najpierw jakiego clienta masz:

2k8

2k10

Panga

Fast77

czy jakiś inny?

 

To ci pomogę tylko nie bardo rozumiem o co ci chodzi. ;)

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

Tu masz wszystko ładnie wytlumaczone + downlaod :

http://www.mpcforum.pl/topic/290808-dl-mc-2010-v2-launcher/

Licze na +++! :P

57n6.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...