Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak zacząć gre na EliteMT2


gogo99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosze o:

 

bony

 

gdzie expic od danego lvl

 

jakie eq kupowac i jaka postacia grac jakiw wziasc skile

 

bony to pvp i exp na dana postac jaka radzicie grac i jakie skile

 

jak zarabiac zdobywac eq

 

kto pomoze dostanie + kazdy kto pomoze.

 

TEMAT JAK ZACZĄĆ GRE NA ELITEMT2

 

kto pomoze dostanie [kazdy kto napisze pomoze] dostanie +

Opublikowano
gdzie expic od danego lvl

1-18 m1

18-30 m2

30-50 Bo / pod świątynią

50-61 v1 ostatni spot

61-75 v2 szpony

75-110 atlantyda V1/V2

110 - nowa mapa

jakie eq kupowac i jaka postacia grac jakiw wziasc skile

Zagraj sobie surą WP. Jak nazbierasz aksę to pierw kup stalkę z kd defa, potem zbieraj na trutę i potem wkładaj do eq 6/7. Skille bierz tak : czarowane - zbroja - strach - wir - palec - rozpro.

bony to pvp i exp na dana postac jaka radzicie grac i jakie skile

Jest pełno poradników na forum serwera (Elite) o bonach do pvp, tam poszukaj.

jak zarabiac zdobywac eq

Robisz konto, wbijasz do eq hp i idziesz na dzikusy, Najlepiej mieć buffa 55 lvl, dojść do gildii, zrobić pt z buffem i na 25 expić/dropić na dzikusach oddając exp do gildii.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...