Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wycena postaci Feniks s2 PL 54 lvl body + Pytanie dotyczące allegro


Metin2Dropper

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1309911203-U105386.png
 Metin2pl 

 

1309911231-U105386.png
 2. Feniks 

 

1309911265-U105386.png
 Wojownik Body 54 lvl królestwo Jinno.

- Skille :
Aura m4
Wir m5
Berserk m4

Skille wbite na 17pkt

Koń lvl 21 ( militar )  

 

1309911286-U105386.png

 

 

1309911317-U105386.png
 PLN 

 

1309911346-U105386.png
 Eq :
-Żelak +9
-Okrągła +9
-Bojowa +4 nno
-Butki+0 deszczowe 3b 2k hp 2lipa
-Srebrna bransa+9 5b 10 szycie
-Ebo+9 5b 20 zwierzaki/mix
-Naszyjnik z łez+4 5b 1k hp

Dodatkowo na koncie znajduje się pieczec szarz. tygrysa na 468godzin !

Biolog skończone zęby .  

 

 

 

1284282093-U138092.png

 

1309911376-U105386.png

 

 

 

 

+ Pytanie.

 

Jak bezpiecznie handlować na allegro? jakie są zasady? Proszę napisać w punktach jak, ma przebiegać na transakcja .

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

Nie odpowiem Ci co do wyceny, ale odpowiem co do allegro.

 

Na allegro musisz mieć konto, to chyba oczywiste. Czym więcej pozytywnych komentarzy tam masz tym lepiej; więcej ludzie zacznie zwracać uwagę na tą aukcję; nie staniesz się potencjalnym złodziejem. Nie jest to nic trudnego: wystawiasz przedmiot, który oferujesz, podajesz numer konta bankowego, żeby można było zrobić przelew i.t.d Pamiętaj też, że za większość rzeczy trzeba zapłacić: za dodatkowe zdjęcia, za pogrubienie nazwy aukcji i.t.p

 

Jak masz jakieś pytania to śmiało pisz priv, żeby nie zaśmiecać tego tematu - bardzo chętnie Ci odpowiem :)

Opublikowano

Militar, skille w miarę, bardzo dobre eq, do 250 zł na pewno możesz wziąć, jak może nie deczko nawet więcej.

 

Bezpiecznie handlować, to obserwować sprzedającego, jakie są jego komentarze, pozytywy.

 

@Spaciu

Nie wliczyłeś chyba ekwipunku.

Opublikowano

Ok, spoko teraz ostatnie pytanie .. za wystawianie rzeczy na allegro się niby płaci .. jaka jest to suma? płaci się przelewem , czy można z SMS'u :)?

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

150zł gdzieś powinieneś dostać , postać sama w sobie jest dobra ;d

d113e6bd9c03f.png

Opublikowano

Z tego co wiem opłata wynosi jakąś złotówke przelewem , ale to pobierają na początku założenia konta dla sprawdzenia czy masz konto bankowe bo smsem się nie da. A przy wystawianiu chyba się nie płaci.

d113e6bd9c03f.png

Opublikowano

Z tego co wiem opłata wynosi jakąś złotówke przelewem , ale to pobierają na początku założenia konta dla sprawdzenia czy masz konto bankowe bo smsem się nie da. A przy wystawianiu chyba się nie płaci.

 

Płaci się, płaci. Za samo wystawienie aukcji chyba i za bajery takie jak dodatkowe zdjęcia i.t.d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...