Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] zna ktos na to odpowiedz


dominations

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moge prosic o pomoc w tych pytaniach:

 

 

1. Nowy gracz używa języka OOC na kanale IC. Co robisz?

a)Reportuję go i rządam satysfakcji w postaci bana.

b)Objaśniam mu co robi źle, i pomagam skierować się do Academy of Role Play.

c)Szkaluję go, bo nie potrafi grać.

d)Zaczynam odgrywać IC to co mówi jego postać.

 

 

2. Gracz wyzywa mnie na kanale IC. Co robi?

a)Wyjmuję gnata i cyngluję frajera, nie będzie mi fikał.

b)Grożę mu ooc.

c)Odgrywam sytuację stosownie do charakteru swojej postaci.

d)Daję mu wpierdol, bo wyciągnięcie gnata byłoby przesadą.

 

 

3. Kim jest administrator na serwerze?

a)Osobą, która za wszelką cenę powinna pomóc/doradzić, gdy tylko do niej napiszesz

b)Osobą, która jest na serwerze po to, aby pilnować porządku i rozwiązywać trudne sprawy

c)Osobą, która zajmuje się tylko i wyłącznie sprawami technicznymi

d)Osobą, która zarządza projektem i nie można do niej pisać w razie problemów

 

4. Po długim namyśle, postanawiasz zostać kurierem. Wpisujesz odpowiednią komendę, po czym udajesz się do wybranego magazynu. Co robisz dalej?

a)Bez odgrywania wpisuje odpowiednią komendę aby odebrać paczkę, po czym udaje się do wybranego biznesu, a następnie odgrywam, że kładę ją przed drzwiami.

b)Bez odgrywania wpisuje odpowiednią komendę aby odebrać paczkę, po czym udaje się do wybranego biznesu, a następnie wchodzę do biznesu i wręczam pracownikowi paczkę.

c)Odgrywam odpowiednio odbiór paczki od magazyniera, po czym wsadzam paczkę do bagażnika i udaję się do wybranego miejsca wskazanego na mini mapce. Wchodzę do budynku, następnie doręczam osobiście ją pracownikowi, bądź osobie zamawiającej paczkę.

d)Bez odgrywania wpisuje odpowiednią komendę aby odebrać paczkę, po czym udaje się do wybranego biznesu, a następnie bez odegrania używam komendy na dostarczenie paczki.

 

 

5. Czy dozwolone jest w świetle zasad roleplay'u kreowanie postaci uniwersalnej (wszechstronnie uzdolnionych)?

a)Tak (odpowiednio uzasadniając to w biografii).

b)Tak (za zgodą administratora).

c)Zależy od charakteru postaci.

d)Nie (jest to uznawane za powergaming).

 

 

6. Nie mam co robić, więc pomyślałem, że wymuszę jakiś pościg poprzez prowokowanie policji (darciem mordy, paleniem gumy). Czy mogę to zrobić?

a)Tak. W końcu każde zachowanie IC powinno być karane IC.

b)W zależności od tego, czy policjanci mi pozwolą.

c)Nie, wszelkie prowokacje policji są karane.

d)Tak, jeżeli należę do organizacji przestępczej.

 

 

7. Czy mogę wtrącić w kontekst zdania jakieś zapożyczenie językowe, jeżeli jest ono na miejscu?

a)Nie, bo jest to nieumiejętne używanie slangu.

b)Nie, dlatego, że regulamin tego zabrania.

c)Tak, ponieważ moja postać może używać slangu tak jak tylko mi się zachce.

d)Tak, jeżeli nie zepsuje to wydźwięku zdania, mogę użyć zapożyczenia.

 

 

8. Na czym powinien polegać proces personalizacji postaci?

a)Na polepszaniu jej statystyk i umiejętności dostępnych dzięki mechanizmom gry.

b)Na utworzeniu historii postaci, nadaniu jej indywidualnych cech i zestawów zachowań.

c)Na tworzeniu zaawansowanych strukturalnie narracji w świecie postaci.

d)Na zdobywaniu konszachtów out of character pozwalających na bezproblemowy i przyspieszony rozwój mojej postaci.

 

 

9. Twoja postać posiada telefon komórkowy przypięty do paska i stoi sobie spokojnie w centrum. Inny gracz podchodzi do niej od tyłu i odgrywa kradzież kieszonkową. Co robisz?

a)Pytam go o organizację na kanale ooc, jeżeli jest członkiem jakiejś szajki - oddaję mu przedmiot.

b)Odmawiam oddania przedmiotu, gdyż kradzieże w miejscu takim jak centrum to nonrp.

c)Staram się odegrać przypadkowe odwrócenie się na bok, by się podrapać, w celu uniknięcia konfiskaty przedmiotu.

d)Oddaję telefon bez pytań, nie przerywając spójności akcji.

 

mysle ze odpowiedzi na te pytania pomoga wielu
Opublikowano
3. A

NIE, D.

 

5. D

Power Gaming? Chłopie, dobrze się czujesz?
:(
To oczywiste, że odpowiedź A w tym pytaniu.

 

6. A

Nie, C.

 

7. A

Nie, C.

 

9. D

Nie, A. Czytałeś w ogóle regulamin LS-RP?
:)


DBY2M.png

exMPC Media Team exGold MemberexModerator

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...