Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak rozwinąć BM'a pod pvp + eq na PL'u


Silver™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to nie lepiej juz zrobic sobie woja 30 lv expisz sobie bm potem do 30 .wojem do 65 i bm sobie do 50 expisz.potem wojem 75 i bm np do 65 zeby szpona mozna bylo zalozyc.przy okazji jak wbijesz bm 65 to wpadnie ci mniej wiecej 76.a skille to dropek m1/m2 na doline sie najlepiej oplaca(ogonki,bodzie,kamyki,ku,ksiegi itp)

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No GM jest fantastyczną postacią na PL. Za chęci ode mnie masz lajka.

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu swojego forum dyskusyjnego?
Odezwij się a na pewno udzielę Ci pomocy!

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

odswieza bo moze.. no i co z tego ze posty sobie nabije ? posty sa najwazniejsze ? czy dobry poradnik. I tut nie jest do dupy bo faktycznie dzieci co maja kase to kupuja jakies pierdoly.. a tak to sie przyda.

 

Co do poradnika to dobrze opisane , jednak i tak trzeba miec w ch.. kasy zeby takie miec eq. Co do expa to sam gram BM i ciezko sie troche expi ale daje rade.

"Podstawowa prawda o ludziach jest taka , ze wszyscy klamia. Jedyna zmienna to to w jakiej sprawie."

Opublikowano

poradnik lipny ... nic w sobie nie przedstawia ciekawego a szkoda bo na forum nie ma dobrego poradnika o Surze Bm a ja owego poszukuje.

blekitny_meczet_turcja_stambul.jpg

Opublikowano

Nie masz najmniejszego pojęcia o robieniu eq do pvp dla bm na polskim metku, więc po co się zabierasz za to? Nabić sobie bezsensowny tutorialek do kolekcji? Jedyne co jest zgodne z eq do pvp dla bm z tego co napisales to kolczyki. Reszte spierdoliles.

sygnlamborginipro.png
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Miałbym kilka zastrzeżeń.

kolce z białego złota +9 z przetopami
Tutaj polecałbym kolczyki z niebiańskich łez,które dają nam więcej inta,oraz bon na kryta.
Najpierw maxujemy full w int'a , a dlaczego nie w wit'a ? A po co skoro mamy tyle itemów do hp.Po wymaxowaniu int'a dajemy full w zręczność. Dlaczego ? Bo zręczność zwiększa siłe skill
Niestety,ale z takim buildem sobie nie poexpimy zbyt komfortowo.Lepiej jednak dać trochę w wita,na większym lv to się wyrówna.
1.Prosimy żeby ktoś nas podexpił.
W dzisiejszych czasach nie ma co liczyć na podexpienie (Chyba,że mamy dobrych znajomych)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...