Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kupić od niego konto na Kronosie ?


Potnou

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć . Kolega ma na sprzedasz sure WP na Kronosie . Oto co posiada:

=ebonitowe kolczyki +9

=buty,naszyjnik,branza 1.5k pz

=duchowa+8 kd def,uchyłka +3

=wyzywka +9 3 słabe bony

=FMS +9 sr 31 kd śmierci +3

=FMS +9 um 12 kd woj,sura +4

=100kk

=budda +9

=czarowane ostrze M6

=Uderzenie palcem M4

=Smoczy wir M5

=koń militarny

 

Za tą oto postać, kolega chce 110 zł .

A pytanie brzmi : Opłaca mi się ? Ile ty byś ewentualnie za to dał ?

 

Dziękuje .

Opublikowano

Cześć . Kolega ma na sprzedasz sure WP na Kronosie . Oto co posiada:

=ebonitowe kolczyki +9

=buty,naszyjnik,branza 1.5k pz

=duchowa+8 kd def,uchyłka +3

=wyzywka +9 3 słabe bony

=FMS +9 sr 31 kd śmierci +3

=FMS +9 um 12 kd woj,sura +4

=100kk

=budda +9

=czarowane ostrze M6

=Uderzenie palcem M4

=Smoczy wir M5

=koń militarny

 

Za tą oto postać, kolega chce 110 zł .

A pytanie brzmi : Opłaca mi się ? Ile ty byś ewentualnie za to dał ?

 

Dziękuje .

Lvl?Biolog done?

Imo eq bardzo przeciętne, ale w granicach 100zł się zmieści .

Opublikowano

 

Imo eq bardzo przeciętne, ale w granicach 100zł się zmieści .

Eq w miarę jest. Mnie zaskakują skille. Strasznie słabe. Tym bardziej ze nie ma zbrojki/strachu

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Nie oddany? Nawet nie zaczęty? Jeśli tak. To nie kupuj. Build zjechany, biolog zaniedbany

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Bardziej interesuje mnie te eq . Bo postacią tak i tak nie bd grał pewnie .. skile zjebane .

 

On mówi, że bez konta to 70 zł .

Opublikowano

Nie opłaca sie moge Ci bm 70lv sfera g1 walnięcie m5 sfera p duch p sprzedać za free ; p

z eq fulll biolog.

iMetin

Pandora

Metin5

Balmora

Cavalos

Glador

Opublikowano

Dzikus daje Free x2 Pasy na Pw Poproszę :P. Wracając do tematu, nie kupuj boś wariat. Dajesz mi 1 dzień i mogę Ci wyrobić lepsze Eq, poprzez chodzenia na Dt :P.

Opublikowano

No tak za bardzo się nie opłaca ale skoro od kolegi to wiesz 100% pewności że Cię nie oszuka itp .Jak biolog nawet nie zaczęty to lipa bo byś musiał kasę na zęby wydawać i czasu trochę na to stracić.

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

Takie konto max 60 dych warte, a postacią nie opłaca się grać. Skile są bardzo słabe...

[center][img]http://oi42.tinypic.com/2evrhgx.jpg[/img][/center]

Opublikowano

@UP nie pogięło obczaj że ten właściciel nawet zbrojki nie ma! zbrojka jeszcze bardzo ważna w expie i potrzebne;)

 

Na twoim miejscu bym się potargował o same EQ . Wciśnij mu te teksty że jesteście kumplami i żeby dał ci mały rabat ;D

[img]http://havitus.pl/screeny/sygnatura.gif[/img]

Opublikowano

Jak on expil bez strachu i zbrojki? Bez strachu obejdzie a zbrojka...Max 80zl.

kunshi.jpg

 

Sygnatura jest mojej roboty <3 Chcesz podobną ? :)

Opublikowano

Do 100 zł na pewno się zmieścisz z kupieniem konta. Eq jest dobre, jak na taki poziom. Skille da się nadrobić, przecież to WP z dobrym eq rozwali każdego metka.

Bierz póki się da, WPkiem na pewno odbije Ci się z większą kwotą w przyszłości.:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...