Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Puszczanie bota na skrzynki a captche.


^SiLeNT^

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Puszczanie bota na skrzynki a captche.

 

Od miesiaca nie wyskoczyła mi ani 1 captcha jak sobie grałem to niepowinno m iteraz nic wyskakiwać na bocie.

dqhvrs.jpg

Counter Strike 1.6, DarkOrbit, Starcraft 2 Battle Net Europe, Metin2 - Player

 

 

smillev.jpg

Opublikowano

od jakiegoś czasu captcha nie wyskakuje zauważyłem to również na moich botkach

puszczaj spokojnie nie powinna wyskoczyć

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

A jak wyskoczy na Kbocie to dostane jakąś ramke żeby wpisać

dqhvrs.jpg

Counter Strike 1.6, DarkOrbit, Starcraft 2 Battle Net Europe, Metin2 - Player

 

 

smillev.jpg

Opublikowano

od jakiegos czasu nie ma juz kodow. Mozna zobaczyc nawet po Ibocie/Kbocie ze niema nawet miejsca na secretkey^^

34xru3a.png
Opublikowano

Poprostu IBot wymyślił na to sposób a BP zeby miało te kody musiało płacić i nie opłacało sie im utrzymywać tego, dlatego wycofali captha :) VICE VERSA!

Opublikowano

może i się nie chwalą ale banują i to zdrowo ;-) Wczoraj latał jakiś admek na 2-8 na pl3 i ogarniał tam coś

Zarabianie w internecie - chętny? Pisz ?

Opublikowano

może i się nie chwalą ale banują i to zdrowo ;-) Wczoraj latał jakiś admek na 2-8 na pl3 i ogarniał tam coś

że latał nic nie znaczy. na pl2 feniks też się ostatnio szwędał. nie znasz bp? oni by się nie chwalili, jaki to ich skrypt jest skuteczny?

0xnng.png
Opublikowano

Jeśli jeszcze nie zauważyliście Captcha nie wyskakuje bo jest zlikwidowana... BP zrezygnowało z tego pomysłu gdyż jak twierdzą na TS3 Adminowskim 89% bociarstwa zostało zlikwidowane więc nie ma sensu dodatkowo zamulić serwerów :rolleyes:

Net & VPS

1851169868.png1856743223.png

...:::Tanie Botowanie na VPS:::...

...:::Tanie Konta FE na CZ3:::...

...:::W wolnych chwilach bugowanie dronów za free:::...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...