Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DXSETUP.exe nie znajduje framedyn.dll ! Błąd instalacji


Tobiken

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników.

 

Próbując zainstalować grę Napoleon:Total War wyskakuje mi na początku instalacji błąd:

 

Nazwa błędu: DXSETUP.exe - Nie można znaleźć składnika

Treść: Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono framedyn.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić problem.

 

Skorzystałem z tego http://support.microsoft.com/kb/319114 (na dole programik fix it), jednak błąd dalej się pojawia.

 

Dodam, że gra może być zainstalowana już na innym koncie steam.

 

Miałem też taki błąd kiedy chciałem zagrać (instalacja przebiegła pomyślnie) w Rock of Ages.

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

 

EDIT:

 

Według supportu microsoftu zmienna Path powinna wyglądać tak:

%SystemRoot%\system32;%SystemRoot%;%SystemRoot%\System32\wbem

A u mnie wygląda tak:

C:\Program Files\NVIDIA Corporation\PhysX\Common;%CommonProgramFiles%\Microsoft Shared\Windows Live;E:\Python31;C:\Program Files\Java\jre6\bin;%SystemRoot%\system32;%SystemRoot%;%SystemRoot%\System32\wbem

Opublikowano

http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?framedyn

 

Pobierz to, ale kliknij tam gdzie pirze Download zip-file i potem wklej ten plik .dll do:

 

C:\Windows\System32 (Windows XP, Vista, 7)

1370985415-U261426.png

ID PlayStation3 -> IdefisKiller

Opublikowano

Czy na XP to nie powinno być w

C:\WINDOWS\system32\wbem

 

?

EDIT: Ok, wrzuciłem do system32 i zamieniłem z już istniejącym w wbem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...