Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie Kontynuować na S2 czy zacząć na s26?


JaTylkoChwile

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam na s2 Sure Wp 75lvl oddaje ks, klątw

Skile:

Ostrze M5

Zbrojka M6

Strach M5

Smoczy Wir M3

Eq mam dobra i jeszcze ponad 3kkk yang w itemkach. Eq mam typu truta +7 sr 23% duchowa +9 ebo +9 srebrna +9 i takie tam. Ale naszła mnie ochota zagrać surą wp na s26 zwłaszcza że znalazłem aukcję 62kd to wbił bym sobie 2x P a jeszcze idzie ewent więc zarobił bym sporą sumkę i w sobotę 100% expa. Kupił bym jeszcze Rękawicę złodzieja i dostał bym za free PD i 3rękę. Więc mógłbym się szybko rozwinąć.

Więc warto zaczynać od nowa na s26?

Opublikowano

Ja polecam zagrać od nowa na s26 powody :

  • Tanie Itemy
  • Nie Ma Zbyt Dużo Dużych Leveli
  • Fajna Atmosferę
  • Tanie Ku

1357070109-U588260.png

| exModerator Metin2 | MPC Media Team | Pro User | Expert Metin2 |

Opublikowano

sprzedaj konto na allegro / wymień się z kimś zaufanym

i zacznij na s26.

tam gra więcej <najwięcej> graczy i ceny są dobre.

Opublikowano

Sprzedaj konto na s2 , zacznij na s26.

Dlatego że są tam mniejsze lvl , tańsze ku , miła atmosfera .

Lecz ciężko ze spotem tak jak za starych , dobrych czasów na s1/s2/s3 :)

d113e6bd9c03f.png

Opublikowano

Radzę zacząc od nowa na s26. Zarobek łatwy, możesz kupić przepustki i chodzić po drop do v2. Ja z jednego dropu wynosze około 1.5kk. Za to mogę sb kupić kamole , które chodzą po +/- 600k. Możesz także później lecieć na fb jeżeli chcesz. Nieb perła warta 15kk, red 10kk a biała 600k. Małży nie opłaca się sprzedawać, a rybek tym bardziej.

Opublikowano

Moim zdaniem najlepiej na s26 - ale jest wiele ludzi expiących i botów szczególnie... niby lepiej na tym s26, bo ceny jak 09/początki 10r, ale...

Radziłbym Ci grać na s2 - masz dużo kaski póki co, wbijaj skille na G zajmij się tym i biologiem. ;)

Duży lvl w miarę masz, przy chęciach wbijesz 86 i będzie git - może wtedy sprzedasz konto jak już wbijesz skille G1 + eq i biolog jakiś lepszy. ;)

E9mwj60.png
Opublikowano

Jeśli już chcesz zaczynać i masz motywacje, to s26 . Eq z s2 zawsze możesz sprzedać za PLn'y i wykopcić coś na s26, lub po prostu wymienić się itemami z serwa na serwa .

Opublikowano

Graj na s26, na tej postaci z s2 czytaj tylko ku i wykonuj biologa.

 

@UP

Sądzę że nie szybko - solar jak mi sie zdaje ma dopiero ok 4 miesiące.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Ja wymieniłbym się kontami napewno ktoś napisze, ale jeśli chcesz zagrać za te 62kd to Ci się opłaca ale ja bym się kontami wymienił.

UP też dobrze napisał masz dużo opcji przepyśl wszystkie i do dzieła ;]

1312454350-U203760.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...