Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Miris2.pl/Sevoris/Cantrix/NaturalWorld/AquaMt2 Udostepniamy Jeszcze raz!


Hasumi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WKS NIE ROBIL TYCH PLIKOW!

 

 

 

 

Witamy. Kłania się Team ProjectAzrael JachuPl oraz Ja Arczi aka Hasumi

Udostepniamy pliki serwrowe pana FighteraWKS (I NASZE! i innych osob)

Za to co nam zrobiles, pracowalismy opierdaczales sie.

Odpoczywalismy ty nas gnales. Wszystko robilismy.

Nie uczylismy sie. A ty tak postapiles ze my cos ukradlismy?

JA ROZWALALEM SERWERY FUCK U!

WSZYSTKO BYLO PRZEZ CIEBIE I BRAK CZASU NA CO KOLWIEK

SERWER PADAL A TY MECZ OGLADALES.

Mielismy tego nie robic !

A jednak

 

1)Haselka Śmieszne

 

Hasla jakie uzywal FIGHTERWKS na (DEDYKI)

1q2w3e4r5t

<--- tez do navi

dawid8

<---- tez do navi

 

2)

Nowy Dedyk ktory maja masz 16 ramu + stoja tam 4 serwery CS + Minecraft.

Nie zabezpieczony Serwer ts ten:

Dedyk

94.23.248.5

VPS

37.59.78.137

BRAK FW! Wks nie wie co to jest

 

3)

TEN SERWER ROBI WKS ! ZAWSZE WSZYSTKO ZGANIA NA WAS A POTEM PRZEPRASZA.

BO TEAM NIE MA TYLKO (REKRUTUJE KOGOS CO 2 DNI) WSZYSCY MAJA DOSTEP DO MYSQL/DEDYKA.

Pytanie wks jak to zrobic? ODP:Nie wiem juz lukam na gotowca bo inaczej sie nie da,

10 OSOB ROBILO 1 RZECZ WSZYSCY TECHNICY NIKT OD QUESTOW.

CLIENT TAKI ZBUGOWANY BYL ZE NA CANTRIXIE TO WYGLADALO TAK.

uvwu.jpg

Tak to byl (Client cantrix2.pl)

Co 2 dni inny sponsor bo juz nikt sily nie mial.

TE PLIKI BYLU UZYWANE OD LIPCA 2011 ROKU PRZEZ WKS.

BLEDY BUGI I WIELE WIECEJ!

 

 

5)MYSQL Z 2 TYG OD NAPISANIA POSTA SYF.

Haslo

azraelteam

VirusTotall

 

6_GERMANY BO RESZTA TO SYF

 

 

VirusTotal:

POZDRAWIA JACHU PL ORAZ ARCZI Z TEAM ProjectAzrael!

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Opublikowano

Zobaczę offtop i flame - rozdaje blocki. Koniec tego dobrego.

Jeśli nie umiecie się zachować to wasza sprawa lecz ja będę stanowczy.

Nowicjusz
Opublikowano

Panowie, to nie jest sposób na zemstę..

Ile wy macie lat, żeby się w takie rzeczy bawić.

Człowiek zrobił wam coś złego, olejcie to, bo i tak tego nie zmienicie..

A w zemsty się nie bawcie, bo to już szczyt wszystkiego..

Z tematu poprzedniego, i z tego, śmiem twierdzić ,że troszkę wam się w głowach poprzestawiało..

Przemyślcie to, i zamknijcie ten temat, bo w ten sposób nie dojdziecie do niczego..

Opublikowano

Zgodzę się, że Fighter ma rękę do robienia dedyków , ale ma jeszcze większą wprawę ich rozpierd*lanie.. Pliki pobiorę , ponieważ robił je Jachu i wiem , że są dobre i dopracowane .

Opublikowano

DieKasia.;D

Pobierasz bo robił do jachu i twierdzisz że są dobre.

A sami przyznają że pliki są zrąbane i zbugowane.

Przecież sami je robiliście.

 

I zastanówcie się czy WKS robił te pliki czy nie.

Raz robił raz nie.

Boshe ale dzieciarnia.

Opublikowano

Questy z SSMT2?

 

np : lvl.quest

 

----------------------------------------------------
-- Metin2 Triadica.net
-- Kapitan Quest By Bambus3k
-- First Login
----------------------------------------------------
quest first_login begin
state start begin
when login begin
if pc.getqf("bambus3k") == 0 then
pc.setqf("bambus3k", 1)

say_reward(string.format("Witamy na Najleszym Prywatnym Serwerze ,,SSMT2''!"))
say("")
say_title("Serwer Easy !")
say("Raty na serwerze:")
say("EXP: 500%")
say("DROP: 500%")
say("Yang: 500%")
say("A teraz zapoznaj się z serwerem !")
say_reward(string.format("Życzymy miłej gry, Team SSMT2."))

pc . give_item2 ( "27003" , 200 )
pc . give_item2 ( "70038" , 200 )
pc . give_item2 ( "13009" , 1 )
pc . give_item2 ( "15009" , 1 )
pc . give_item2 ( "16009" , 1 )
pc . give_item2 ( "16009" , 1 )
pc . give_item2 ( "17009" , 1 )
pc . give_item2 ( "27102" , 15 )
pc . give_item2 ( "72701" , 200 )

if pc.get_level() < 1 then --- jeśli gracz ma niższy lvl niż 86 będzie dawało 50kk expa
pc.give_exp2( 1 )
else
setstate(Bambus3k)
end

pc . set_skill_level ( 131 , 10 )
pc . change_money(0)
horse.set_level ( 21 )
horse.ride()


if pc.job==0 then --WOJOWNIK
pc . give_item2 ( "11209" , 1 )
pc . give_item2 ( "19" , 1 )
pc . give_item2 ( "12209" , 1 )
pc . give_item2 ( "27105" , 15 )
end
if pc.job==1 then --NINJA
pc . give_item2 ( "1009" , 1 )
pc . give_item2 ( "11409" , 1 )
pc . give_item2 ( "12349" , 1 )
pc . give_item2 ( "27105" , 1 )
end
if pc.job==2 then -- SURA
pc . give_item2 ( "19" , 1 )
pc . give_item2 ( "11609" , 1 )
pc . give_item2 ( "12489" , 1 )
end
if pc.job==3 then -- SZAMAN
pc . give_item2 ( "7009" , 1 )
pc . give_item2 ( "11809" , 1 )
pc . give_item2 ( "12629" , 1 )
pc . give_item2 ( "27105" , 15 )
end
clear_letter ( )
end
end
end
state Bambus3k begin
end
end

 

 

wtf?: D

Opublikowano

Ta w koncu to wks pliki.

Szakal mozesz gadac glupoty on ma prawa jakies takie dzieci?

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Opublikowano

@Hasumi utop sie.

 

A moderator zdrowy nie jest, bo powinien zamknąc dawno ten temat i wyjebać do kosza.

 

Co do strony. Wypowiedziałem się wcześniej ale admin usunał.

 

Strona jest tylko i wyłącznie moja. Zobacze ją gdzieś i sie szczypać z dzieciakami nie będę.

 

Skaczuś, Rapils i inni ktorzy chca tej strony - zrobcie sobie ***dy, a nie na gotowe tylko czekać, tak jak całe to forum.

Opublikowano

Zastanawia mnie tylko fakt co te pliki mają wnieść na forum ;x kolejny shit... każdy wie że najlepsze pliki są własnej roboty tak samo questy i tylko idiota wrzuca po raz kolejny pliki serwerowe które i tak będzie trzeba edytować pod swój serwer chyba że jest się jeszcze większym idiotą i stawia się taki sam serwer jak inny ;x

Opublikowano

Teraz wam powiem coś o tym serwerze. Dostałem chyba 4 dni temu passy do dedyka zebym naprawił im dt i co, syf ze ja pierdole. A teraz piszą do mnie ze ja te pliki dałem na mpc czy komuś tam. Jakbyś byłtak miły to powiedz im, zeby spierdalali.

 

 

Sorry za język ale już nie mogę..

sygna.png
Opublikowano

Up tak jak mowilem Dzieciaku.

1. To sa ip serwerow ktore beda uzywane przez graczy i kamera bo nie macie obejscia koxy.

2. Hasla do mysql wiec wszyscy admini ich uzywali

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Opublikowano

@Hasumi utop sie.

 

A moderator zdrowy nie jest, bo powinien zamknąc dawno ten temat i wyjebać do kosza.

 

Co do strony. Wypowiedziałem się wcześniej ale admin usunał.

 

Strona jest tylko i wyłącznie moja. Zobacze ją gdzieś i sie szczypać z dzieciakami nie będę.

 

Skaczuś, Rapils i inni ktorzy chca tej strony - zrobcie sobie ***dy, a nie na gotowe tylko czekać, tak jak całe to forum.

 

Jeżeli uważasz mnie za dziecko to pozdrawiam =)

footer_logo.png

Opublikowano

Za każdy kolejny post nie na temat - 3 dni bloka na posty.

Koniec offtopu w tym wątku, wróćcie do dyskusji na temat.

Historia stworzenia Mańka


27.08.2009 Moderator War Rock


08.01.2011 Global Moderator


03.05.2012 Administrator


 


Now Elita

  • 11 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...