Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] co sie dzieje z Great Britain 1 ? GB1


jakubsox20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Po latach oczekiwania, nasi naukowcy nareszcie zakończyli swój projekt ! Od dziś będziecie mieli do dyspozycji 10 hal na nowe statki.

Dzięki temu możecie wybierać inny statek na każdą okazję.

 

Niebawem pojawi się oficjalne FAQ na temat nowego hangaru, dlatego też zaglądajcie na nasze forum oraz sprawdzajcie nowe możliwości bezpośrednio w grze.

 

W pierwszej kolejności będziemy synchronizować serwery DE1 oraz GB1. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, rozpoczniemy globalną synchronizację na pozostałych serwerach.

Niestety podczas tych operacji serwery mogą zostać wyłączone, tak więc nie będzie możliwości zalogowania się do gry.

dwDSnZq.png

 

by @Miyoshi

Opublikowano

@Up Raczej takiej nie ma. Jak nie forum to nic.

 

P.S. Ciekawe ile to będą wprowadzać ^^

Opublikowano

na forum do nie pisza tylko modzi ale rownierz userzy a jak cos to na angielskie albo niemieckie forum do albo tutaj lub tez na fejsie

20190791.jpg
Opublikowano

@Up Mógłbyś powiedzieć czy to coś kosztuje? W sensie 50k urki za nastepny hangar?

 

@EDIT

 

Już się sam dowiedziałem ^^ Za następny hangar oczywiście 50k urki, no bo przecież BP to bez kasy nie da sobie rady

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...