Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Komputer do gier


michalo08

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiedz mi dlaczego nie? :) Chcesz mieć komputer do gier to musisz. Nie chcesz mieć do gier to nie musisz. Do neta i muzyki starczy budżetówka GT520

Opublikowano

*Albo GT7300 oferująca nowoczesną obsługę Shaderów 3.0 xD i zapas pamięci(256MB DDR2) pozwalający na optymalną grę na rozdzielczości 640x480, ale to nie wszystko do zestawu dołączymy Najnowszą, najlepszą, grę roku Serious Sam II.

Na tej karcie ruszy ci wszystko i możesz ją kupić od Tobikena za 20zł.

*dane na rok 2004

A tak na serio jeżeli chcesz zagrać w najnowsze gry to nie oszczędzaj na sprzęcie.

Opublikowano

To już jest mój CHYBA ostateczny wybór :

Dysk : HDD SEAGATE 500GB SATA III 16MB

Napęd : LG GH22NS90 SATA (BLACK)

Płyta główna : AsRock P67 PRO3 B3 / Intel P67 /

Pamięć : A-Data 4GB (2x2GB) 1600MHz CL8 OC PLUS+

Obudowa : SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

Zasilacz : OCZ StealthXStream2 500W

Procesor : Intel Core i3 2120 / 3.3GHz, 3MB, LGA 1155, BOX /

Karta graficzna : Gainward GeForce GTS450 1GB, 128bit

Opublikowano

To już jest mój CHYBA ostateczny wybór :

Dysk : HDD SEAGATE 500GB SATA III 16MB

Napęd : LG GH22NS90 SATA (BLACK)

Płyta główna : AsRock P67 PRO3 B3 / Intel P67 /

Pamięć : A-Data 4GB (2x2GB) 1600MHz CL8 OC PLUS+

Obudowa : SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

Zasilacz : OCZ StealthXStream2 500W

Procesor : Intel Core i3 2120 / 3.3GHz, 3MB, LGA 1155, BOX /

Karta graficzna : Gainward GeForce GTS450 1GB, 128bit

Ale ty idiota jesteś i to miało cię urazić. NA SPRZĘCIE SIĘ NIE OSZCZĘDZA WBIJ TO SOBIE DO GŁOWY CZŁOWIEKU! Bierz zestaw od Ano

graphic.png

Opublikowano

Na "piecu " mozna oszczędzac ale nie ma to sensu teraz pójdą ci gierki

Ale za rok już bedzie trzeba wymieniac , bo nic nie bd działac

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...