Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie


MaminSynek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Troche głupio to zabrzmi ale jak trzeba wykręcić zegary w GeForce 9400 GT żeby było stałe 30 fps na najniższych detalach i rozdzilczości ?

 

Za odpowiedzi będe wdzięczny

 

PS:

 

1.Dlaczego jak latam samolotem to mi wzrasają fps nie powinny spadać?

2.dlaczego jak ustawie filtrowanie x16 to mam więcej fps

3.czy warto sprawdzać fps frapsem lub bandicam bo ten wbudowany w gre jest troche nie dokładny.

graphic.png

Opublikowano

Jeszcze jak byś podał w jakiej gierce to ma być.

Kręć o 2/4 MHz i testuj benchmarkiem, czy nie ma artefaktów etc.

Bf3

 

Jeszcze jak byś podał w jakiej gierce to ma być.

Kręć o 2/4 MHz i testuj benchmarkiem, czy nie ma artefaktów etc.

W Bf3 ma to być

graphic.png

Opublikowano

Zmień kartę. 9400GT nie wyżyłujesz tak, że masz stałe 30 FPS.

Ale co ja do mojego procka wsadze ? GTS 450 pfff ja chce używke GTX 460 kupić za rozsądną cene dopiero później pomyśli się o całym nowym PC

graphic.png

Opublikowano

Weź poszukaj jakiś ofert na allegro, bądź na forach komputerowych. Zawsze znajdzie się ktoś, kto sella 460.

Szukałem uszkodzone po 300zł plus koszty naprawy 80zł -_- a używane i nowe po 400-600zł ale wysłałem ci która mi się podoba i grałem na PC w bf3 na tej karcie i jestem zadowolony :) więc powiedz czy ten proc będzie ograniczał a zasilacz od OCZ wezme jakiś najtańszy

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...