Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][24/7][FB][SV][RP][Magia][Mods] BattleCraft: Future


NetTech

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witajcie, jesteśmy już u mety; lecz bez waszej pomocy wystartujemy ze sporym opóźnieniem :<

 

Postanowilismy zorganizować LOTERIADĘ

 

Loteriada ta, ma lekko inne zasady niz na FB, ale ma też lepsze nagrody ;) Wśród nagród, są GiftCode z MineCraft.Net, konsola PS Vita oraz Nintendo Wii. Oprócz tego wiele innych nagród i upominków. Każdy los wygrywa ;D

 

Aby wziąć udział należy:

 

1. Doładować za minimum złotówkę (1 złotówka - 1 los) konto hostingowe

2. W opisie płatnosci podać nick i email np. xYundy ([email protected])

3. Czekać, aż się zgłosimy ;)

 

 

Mamy nadzieję, że wsprzecie nas i tym samym weźmiecie udział w Loteriadzie.

 

 

Dodatkowo:

 

Wyniki Loteriady na FaceBook

 

1. Konsola PS3 - Michał Król

2. Konsola xBox 360 - Marta Łuc

3. GiftCode MC - Marcin Zięciak

4. GiftCode Mc - Karolina Siekierska

5. Doładowanie STEAM 66 zł - Dominik Huzior

6. Doładowanie STEAM 55 zł - Victoria Schnorr

7. Paczka słodyczy - Kuba Błądek

8. Paczka słodyczy - Maja Radkowska

9. MP3 - Anna Abram

 

Gratulujemy zwycięzcom!

Opublikowano

Imię:Dawid

Nick w MC:Helominer

Wiek:14 lat

co umiem/mogę robić:ja mogę budować gadać na skype i dobrze się bawić:).

Skype:dawi54321

Ile mogę spędzić czasu: ja mogę długo siedzieć bo ja bardzo lubię minecraft :)

Opublikowano

Temat: BattleCraft - Nabór

Treść:

 

1. Imię Karol

2. Nick w MC KarolRodzik

3. Wiek 15 lat i 6 mies :P

4. Co umiem / mogę robić Umiem budowac pixelarty umiem programowac pluginy oraz znam sie na cuboidach worldedit itp :)

5. Skype Posiadam nick : KarolRodzik

6. Ile jestem w stanie poświęcić czasu Moge spokojnie siedziec dziennie 6 do 9 godzin podczas wolnego NOLIFIE :)

Pozdrawiam

Opublikowano

Informuję, iż wszystkie wasze podania rozpatrzymy w piątek.

 

Sprawą kolejną jest to, że potrzebujemy kilki grafików, i dziewcznych ;p

 

Jeżeli znacie, zapytajcie - i podawajcie tutaj

Opublikowano

1. Adam

2. Dryniu (Premium)

3. 16

4. Przepiękne miasto,AdminShop,MobArene i wiele innych :)

5. Nie posiadam :)

6. Od 17 do 02 w nocy :) w soboty niedziele więcej :)

c9d4391f80fafb98.png


Opublikowano

Odświeżam ;p

 

Jest wysokie prawdopodobieństwo iż ruszymy w dniu dzisiejszym/jutrzejszym!

Opublikowano

Temat: BattleCraft - Nabór

Treść:

 

1. Imię Gracjan

2. Nick w MC Deev9

3. Wiek 18

4. Co umiem / mogę robić Chodzę do technikum informatycznego, więc znam wiele potrzebnych rzeczy. Sporo bawiłem się z serwerami minecraft

5. Skype graceq23

6. Ile jestem w stanie poświęcić czasu pon-sr od 15-22,23 czw od 18-22,23, weekend jeżeli nigdzie nie wychodze to prawie zawsze.

SirDeev_eune_64_5_nozg.png

Opublikowano

Czas na odliczanie!

Zrzut%20ekranu%202012-04-20%20%28godz.%2015.04.36%29.png

 

O ile się uda to zgodnie z harmonogramem serwer wystartuje o godzinie 19:11

:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...