Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Witam mam problem bo nie umiem dawac działek nie wiem jak dac cuba


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem bo nie umiem dawac działek nie wiem jak dac cuba moze mi ktoś napisac co i jak ? jak sie obsługiwać ta siekierką itp dam Adma na serwie

Opublikowano

Mogę do ciebie wbić i Ci pomóc :)

Jakby co cuba daje się

//expand 30 30 up
/region define <nazwa cuba> <kogo to bedzie cub>
/region setpriority 5

Opublikowano

To tak:

  1. //wand zanzaczasz przekątne
  2. //expand x x up
  3. /region define nazwacuba nick

Jak chcesz dodać kogoś do cuba:

  1. /region addowner nazwa cuba nick

Masz tuta:

http://www.mpcforum.pl/topic/444360-tutworldguard-flagi/

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/307143-tutstawianie-cuboid-za-pomoca-worldguard-craftbukkit/

 

Łap tut'a.

 

@ Jakie te spamery szybkie :O.

Cześć.

Opublikowano

PPM zaznaczasz jeden róg działki, LPM drugi (oczywiście trzymając siekierkę). Wpisujesz komendę "//expand U D" Zamiast "U" wpisujesz liczbę kratek do góry, zamiast "D" liczbę kratek do dołu. Potem "//region define nazwa_cuba_jaki_chcesz_stworzyć nick_właściciela". Na przykład "/region define dzialka1 OZUMIK". Jeśli działka jest w mieście, tj. w zasięgu innego cuba, potem dajemy komendę "/region setparent nazwa_nowego_cuba nazwa_cuba_miasta" na przykład "/region setparent dzialka1 miasto1". Mam nadzieję że pomogłem i liczę na lajka :)

 

@EDIT: zacząłem pisać, nie było żadnej odpowiedzi, wysłałem posta a tu 4 posty nade mną :D

Opublikowano

najpierw wpisujesz komende //wand aby przywołać magiczną siekierkę później zaznaczasz przekątą działki pierwszy kąt LPM a drugi PPM póżniej wpisujesz //expand <ile w górę><ile w duł> up następnie piszesz /region define <nazwa cuba> i oto masz cuboida ale nikt na nim nic nie może budować dlatego wpisujesz /region addowner <nazwa cuba> <nick gracza> i ten gracz już może budować na danym terenie aby dodać jeszcze kogoś wpisujesz /region addmember <nazwa cuba> <nick gracza> i tyle teraz usuwanie

aby usunąć współ właściciela działki piszesz /region removemember <nazwa cuba><nick gracza> aby usunąć głównego właściciela działki wpisujesz /region removeovner <nazwa cuba><nick gracza> i aby usunąć cuboida wpisujesz /region remove <nazwa cuba> i jeszcze ostatnie aby zobaczyc informacje na temat cuboida wpisujesz /region info <nazwa cuba> i tyle mam założonego lub usuniętego cuba i tyle.

Pozdrawiam i powodzenia :)

Opublikowano

x

 

Mogę do ciebie wbić i Ci pomóc :)

Jakby co cuba daje się

//expand 30 30 up
/region define <nazwa cuba> <kogo to bedzie cub>
/region setpriority 5

 

x

Opublikowano

1. Zaznaczasz przekątną terenu.

2. Wpisujesz wysokość terenu - //expand 30 30 up

3. Wpisujesz na kogo ma być zapisany region - /region define nazwa nick

Opublikowano

1. Zaznaczasz teren który chcesz zacuboidować siekierą.

2. Potem piszesz //expand (tu liczba ile klocków w góre, i w dół) up

3. Teraz używasz komendy /region define nazwa cuboida i nick wlasciciela.

======== Thank you. Zbieram [+] i [-] =======

 

 

 

Wakacje z MPC Forum :-)

 

Poradniki MPC Forum:

CS - Odzyskiwanie konta Steam:

http://www.mpcforum.pl/topic/649841-tutsteam-odzyskiwanie-konta/

Minecraft - Inne wymiary:

http://www.mpcforum.pl/topic/611802-minecraft-osiedlenie-sie-w-innym-wymiarze/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...