Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak odpalić Bonus Switchera na serwerze Tilian


cubaza47891374

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

dziś chcę przedstawić wam jak odpalić bota na serwerze Tilian a więc do dzieła:

 

1.BS pobieramy stąd, myślę że nikt nie bedzie miał problemów z załączeniem:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/514684-dlschwitchbot-v3-by-padmak/

 

2.Po odpaleniu BS wchodzimy do naszego plecaka(EQ) i wkładamy zmianki w to miejsce gdzie są u mnie włożone. WAŻNE!!! musi to być plecak 1 a nie 2. Tak jak jest to pokazane na zdjęciu:

 

1333221592-U24288.jpg

 

3.Przechodzimy do BS do zakładki inne i tam mamy ID zmianek bonusów od 1-5. Dusimy obok tego przeładuj i powinny dopisać się dwie cyferki 77 na końcu ID

 

4. Jeżeli się udało przechodzimy do bonowania itemu ale to już każdy wie jak zrobić

 

aha zmianki w przedostatnim miejscu musza byc tylko do przeładowania ID

 

pozdrawiam

 

Prosze o zdjęcia paru %

Opublikowano

Kurde szkoda teraz będą biagały nobki 4x 15. ^^

 

noobki hmm... sam zapewne masz takie eq wiec siebie też możesz tak nazywać :D

 

zapraszam do testowania bo to na 100% działą

Opublikowano

noi po co to publikoujesz ,,, boze co za dziecko... teraz kazdy na bs bedzie lecial i co to za gra. mogles trzymac do dla siebie i byc pro ;)

Opublikowano

noi po co to publikoujesz ,,, boze co za dziecko... teraz kazdy na bs bedzie lecial i co to za gra. mogles trzymac do dla siebie i byc pro ;)

 

publikuje to, bo jest to program ogólnodostępny i każdy ma prawo do wiedzy jak go uruchomić na danym serwerze,a to, że tobie coś nie pasi to nie musisz odrazu bluzgać na dzieciaka, którym sam jesteś.coś Ci nie pasuje to wyjdź z tego forum, bo nie rozumiesz chyba po co one tak naprawde jest :)

 

pozdrawiam i zapraszam do testowania i pisania komentów czy działa

Opublikowano

GZ masz Like, lecz mi się już nie przyda. Pochwale się teraz;p/ Miałem przygotowanego sprawnego bs przed startem Tiliana, do tej pory działa ^ ^

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...