Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CreepersCatacomb(NO-WL)(NO PREMIUM)(RP+Survival)(20 SLOT)(NOWA FABUŁA)


Skurwi3l

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Typ:

 

Role-Play ( PR )

 

 

Adres IP:

 

s15.mineserv.eu:38394:

 

 

Status:

 

ON!

 

 

informacje.png

 

 

Sloty:

 

20

 

 

Whitelista:

 

no.png

 

 

Potwory:

 

ok.png

 

 

Zwierzęta:

 

ok.png

 

 

 

 

 

team.png

 

 

(HA)(Technik)Valdin

(HA)(Admin)Berol

 

 

 

pluginy.png

 

 

IConomy

WorldGuard

WorldEdit

Jobs

LWC

 

i wiele wiele innych.

 

 

 

inne.png

 

 

Serdecznie Witamy!!!

 

Na serwerze są sklepy i wiele wiele innych wspaniałych rzeczy , jest to typowy serwer RP 100% !!! Niema warpow i innych tego typu żeczy. Lecz jest budowane metro :)

 

 

 

 

 

Mapa serwerowa:

 

 

 

Mapa serwera nigdy się nie zmieni więc spokojnie można się budować i zdobywać itemki.

 

 

 

Typ serwera/pluginy:

 

 

 

Nasz serwer ma typ RP czyli Role Play mamy masę pluginów zabezpieczających i też tych pluginów ułatwiających/utrudniających granie na naszym serwerze . Naszym zdaniem jest idealnie ;P

 

 

 

Działki

 

Czerwony : ADMINI

 

Żółty : DZIAŁKI ADMINISTARACJI MIEJSKIEJ

Zielony : DZIAŁKI GRACZY [DOMY]

Niebieski : DZIAŁKI GRACZY [sKLEPY]

 

Na sam Początek gry dostaje sie pokój w bloku okolo 6x8 kratek. Gdy zdobedzie sie pieniądze można wykupić sobie działke w ratuszu od 5x5 DO 30x30 Lub swój Sklep.

Jest też Centrum handlowe w którym można wykupić stoisko :)

 

 

 

 

Serdecznie Zapraszamy

Opublikowano

Witam , chciałbym złożyć podanie o Administartora serwera (OP) Znam komendy 9.5/10, Wiem jak założyć cuboid'a, umiem zmieniać prefix'y i suffix'y , umiem zmieniać nazwy pluginów (Wymagane mi by było IP i Password do File Transport Pass,) Gram w minecraft od wersji Indev, znam się na modach, potrafię stworzyć własne mody, Znam JAVA, C++ i Pascal, Potrafie zrobić Dynmap (Wymagane mi by było IP i Password do File Transport Pass,) A mianowicie FileZilla, Jestem Administratorem na wielu serwerach które cieszą się wysoką popularnością, mogę zareklamować serwer.

O kontakt w razie akceptacji podania proszę napisać na PW (Wiadomość Prywatna) lub wysłać e-mail na [email protected] , lecz z e-mail'a często nie korzystam więc proszę użyć PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...