Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowa Gra Bo Nie Ma Dobrej Wersji Mt2


holywar

gra  

82 użytkowników zagłosowało

  1. 1. w co grac jak metin nie dziala

    • guild wars
      17
    • knight online
      8
    • ryl online
      3
    • conquer
      1
    • lineage
      21
    • Kal online
      4
    • ROSE
      1
    • Supreme Destiny
      1
    • Flyff Online
      2
    • SilkRoad
      13
    • Dragon raja
      1
    • Gunz
      6
    • Water Margin
      2
    • Dangeons & Dragons
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Pasjonat
Opublikowano

grajcie w Tetrisa XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddddddddddd!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111

 

xD

Opublikowano

Może byś nie spamił tutaj tylko byś takie tematy pisał w "Pogaduszkach"?Bo to jest dział przeznaczony dla "serwerów prywatnych metin2"

fe7afd2c01dc5fe025c76fe9bf8c0b0e.jpeg
4to7r2K.png

Opublikowano

a czy ten temat jest o prywatnych serwerach metin2? czy ktokolwiek odpisał w tym temacie polecam metin2?

Opublikowano

moja ulubiona klasa to ninja , moze inne klasy nie sa tak dynamiczne ale ninja napewno jest

 

gram tez w requiem bloodymare giera lepsza od wow lineage i innych co tu dalem linki

 

tu macie filmik z pvp

ubijanie bossa

http://www.youtube.com/watch?v=S88V0eMb9iE...feature=related

 

ja tam mam narazie 13 lvl

 

link:

http://www.playrequiem.com/

gra od lat 18 xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...