Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Privatewars św2


Mercol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a dokładniej Spielerlimit liegt bei 15 Spielern! Spiel muss Totalresetet werden, sonst k�nnen keine neuen Spieler teilnehmen!

 

i trzeba sie od nowa rejestrowac

 

serw wystartowal ale juz off

MAXCHAOS:

 

Nick: DawidPL

 

Lvl: 110

 

Klasa: War Master

 

Gildia: ALTERNATYWA

Opublikowano

Spokojnie wszystko będzie działać musi być tylko w bazie danych 15 kont ; ) więc muszę pozakładać testowe konta ; )

 

Już działa zapraszm do gry ; )

Opublikowano

1750 to dobra ilość ; ) Gracze będą mogli się rozwinąć i będą mogli o nie powalczyć bo barb na świat będzie przybywać bardzo mało.

 

Zostały poprawione plemienia już można normalnie zapraszać ; )

Opublikowano

Też macie co chwilę:

 

 

 

 

Internal Server Error





The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, [no address given] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.
Apache/2.2.16 (Debian) Server at swczar.privatewars.pl Port 80

.??? Wkurzające takie coś przejmuję wioskę już ostatni atak a nagle bum i to :/

1360325468-U541599.png

Opublikowano

ja nie polecam serw miał 1 dzień i top 1 miał 200 wioch więc tu się nie liczy żadne doświadczenie bo se kolo w nocy może wejść i wybić gracza top 1 jak chce bo 10 k obrony to tam 2 min roboty lub mniej

MAXCHAOS:

 

Nick: DawidPL

 

Lvl: 110

 

Klasa: War Master

 

Gildia: ALTERNATYWA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...