Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Ładowanie gry


Kankake

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam taki problem, otóż gdy właczam grę (chodzi mi tu już o te okno po kliknięciu start na stronie) zaczyna mi się ładować, dochodzi do końca i tam zostaje. Nie pojawia się żaden napis start jak kiedyś. Sprawdzałem na dwóch kompach u siebie, jest to samo. Proszę o nie pisanie komentarzy typu "był taki temat", (o ile był to przepraszam) tylko odrazu skierować mnie do tematu z rozwiązaniem problemu. Proszę wszystkich o pomoc. Z góry dziękuje.

Zbieram + 'sik.

 

cooltext511179260.gif

http://s1.sfgame.pl/...x.php?rec=99626 Zapraszam do rejestracji

Opublikowano

Szczerze mówiąc to sam dokładnie nie wiem. Przeszukaj w przeglądarce w ustawieniach i w antywirusie. Jak nic nie znajdziesz to dostawca też może blokować porty, więc skontaktuj się z nim.

dwDSnZq.png

 

by @Miyoshi

Opublikowano

żadne kurwa blokady bo też tak miałem <_< jeśli korzystasz z google chrome to wyjeb to gówno bo ostatnio są na nim problemy z DO, mi pomogła zmiana przeglądarki i na ff zapierdala jak mały samochodzik i nie ma problemów z ładowaniem mapki, które wcześniej doprowadzały mnie do apopleksi czy jak tam to chujstwo się zwie ^_^

Net & VPS

1851169868.png1856743223.png

...:::Tanie Botowanie na VPS:::...

...:::Tanie Konta FE na CZ3:::...

...:::W wolnych chwilach bugowanie dronów za free:::...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...