Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wycena Wojownik Body 90 LVL - Kronos


Szlagaag

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam prosiłbym o wycenę mojej starej ,nieużywanej już postaci.

Nie będę używał szablonu ,ponieważ tak będzie bardziej widoczniej ,do napisania mam dużo.

Zacznijmy !

Postać znajduję się na świecie Kronos (23s) jest to Wojownik Body.

Wojownik Body - LvL 90

Ponad 6000 SM monet na koncie.

Ok. 300 kamieni duchowych.

1,4kkk yang

WSZYSTKIE SKILLE NA P

EQ :

Zbroja z niebieskiej stali +8 - 5 bonów w tym +2k pż / Kd +4 exp

Zatruty miecz +9 - Kd +4 5 banów w tym 20% na nieumarłych śr. 32% exp

Miecz żalu +4 - kd +4 i 1 slot wolny 3 bony średnie 41% drop

Hełm mistrza wojny +8 4 bony w tym +20% regen. peżeta exp

Srebrna bransoletka +9 5 bonów wojna

bransa z białego złota +9 5 bonów wojna

opaska kryształu duszy +9 5 bonów exp

amestytowy naszyjnik +9 3 bony + 1500 PŻ wojna

naszyjnik kryształu duszy +8 4 bony / +2000PŻ exp

 

ebo +9 do wojny 5 bonów

kolce z niebień. łez +9 1 bon na szamana

kolce kryształu duszy +8 5 bonów exp

sokół +9 5 bonów NNO wojna

tarcza tytanów +9 exp 5 bonów

kozaki glorri +7 4 bony do wojny 2000 PŻ

butki qillina +9 5 bonów do exp 2000 PŻ

PROSZĘ O WYCENĘ W PLN ( ZŁ ) TA GRA TO BYŁ JEDEN WIELKI NAŁÓG NIE GRAM OD OK. 3 MIESIĘCY CZASAMI WEJDĘ ŻE POULEPSZAĆ LUB POPISAĆ Z GILDIĄ

POSTAĆ JEST JEDNA Z LEPSZYCH NA TYM SERVERZE ,BRAKUJE MU 9 LVLI DO TOP 1 ,LECZ W PVP GROMI KAŻDEGO. PROSZĘ O RZECZYWISTĄ WARTOŚĆ TEGO KONTA.

 

Tam gdzie jest napisane 5 bonów są 2 pro bony ( pż i % na coś) lecz nie chce mi się wszystkiego wypisywać ,wypisałem średnie w broniach co uważałem za najważniejsze.

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...