Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy tiveria padła 5 min temu ?


FireShield

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóz gram gram wbijam se misje na konia i tu nagle gra się ścina i mnie wywala.. Strona pada od tiveria.** (Nie wiem chyba nie mozna dawac pełnych nazw stron <<<)

To chyba tiveria już padła jak myślicie? Proszę o wypowiedź tych ludzi co tam grają...

lucyfergif.gif

Opublikowano

Nie sadze by padla, wytrzymywala juz wiele atakow na server / strone...

Ale cos sie dzieje, to fakt ;/

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie spinajcie się bo , nie wydaje mi się żeby ten serwer padł tak ooo po porostu z dnia na dzień :P

 

tak, bo jak bedzie mial padac to bedzie padal 2 tygodnie, tak? Heh!

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Może po prostu admin zapomniał zapłacić ponownie za dedyka, a czas już się skończył . Różne mogą być tego powody ...

Opublikowano

tak, bo jak bedzie mial padac to bedzie padal 2 tygodnie, tak? Heh!

tak, bo jak bedzie mial padac to bedzie padal 2 tygodnie, tak? Heh!

 

Chodzi o to , że nie wydaje mi się aby administratorzy serwera pozwolili na jego upadek ponieważ na pewno ładne pieniążki na nim zarabiają :)

I kolejnym razem nie filozuj i pomyśl czasem zanim coś napiszesz :)

 

Pozdrawiam .

Opublikowano

A może po prostu robią jakąś konserwacje czy coś może jakiś atak był i wyłączyli server żeby usunąć lukę czy coś , a wy od razu już płaczecie ...

1332706505-U211405.png

 

Created by Marselo

Opublikowano

Wątpię, żeby Tiveria padła. Mają wspaniały Team, wspaniałe zabezpieczenia. Mało kto by potrafił zrobić taki atak na Tiverię, żeby padła. Jedynie Anonymous. ;D

Opublikowano

Zauważcie, że off serwerów zaczęło się, wtedy kiedy zaczęła się konserwacja na pl'u.

 

 

Pandora też off

EXPmIpC.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...