Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Erti [Pl][No-Hamachi]


Kubaman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wtf dedyk na godziny....

no-hamachi to dedyk? Nie wydaje mi się.

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ludzie server no-hamachi to taki server gdzie możesz wbić jak na dedyka tylko dedykiem jest komputer twórcy... A nie, że działa 24/7 to, że działa mniej niż 24/7 nie robi z niego hamachi. Co do serwera właśnie wbijam.

Opublikowano

Zgłaszam iż też nie mogę się zalogować : >

nb7p0x.png

Na serwerach możesz mnie spotkać jako:

Szamanka: Duchess | Ninja: Jeanne

 

Wykonuję komplety (sygn. + av.) na MPC forum za darmo. Przykład powyżej.

Opublikowano

Jak już robisz serwer non hamachi o odpalasz go w wybranych godzinach, to zrób 4fun - wszystko w sklepie. Tak Ci nikt grać nie będzie:||

Opublikowano

U mnie wszystko działa. Serwer polecam, bardzooo fajny. Dopiero powstał, a gdyby był na dedyku to jeden z najlepszych serwów ;>. Oczywiście jakieś błędy są lecz wystarczy napisać GMowi ,a on naprawi i git ;D. Ogólnie serwer bardzo fajny 9.5/10.

Nie sprzęt lecz technika czyni z Ciebie zawodnika.

649c1f9662363.jpg

Opublikowano

U mnie wszystko działa. Serwer polecam, bardzooo fajny. Dopiero powstał, a gdyby był na dedyku to jeden z najlepszych serwów ;>. Oczywiście jakieś błędy są lecz wystarczy napisać GMowi ,a on naprawi i git ;D. Ogólnie serwer bardzo fajny 9.5/10.

to jak możesz to uploaduj lauchera z pack !!

Opublikowano

Wszystkim spamerom z gg przekazałem, że serwer został wyłączony z powodu problemów, jak i błędów, które przeszkadzały grę. Zaraz serwer zostanie z powrotem otwarty.

 

Serwer włączony

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Serwer nawet mi się podoba

Prezka 5/10

Serwer 8/10

 

Ale czemu off?mam błąd połączenia a niby do 23 dziś,grałem i logło nagle

Opublikowano

Coś mi się zdaje,że już go nie włączy. : P

2. Co z tym twoim "serwerem"? Nie będę robić gówna dla dzieci z mpcforum. Z resztą, zaraz zrobi sie nalot 'fake' to po co mam o tym mówić.

 

Tu jest link z jego postem:

http://www.mpcforum....33#entry4270233

Louf. :PP

Opublikowano

Trwa aktualizacja, potrwa do około 18:55.

 

NOWY METIN

NOWE ZBROJE (100LV)

 

I wiele innych.

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

@up Mógłbyś mi upnąć ten pliczek od lunchera bo coś nie chce mi się przerzucić do folderu z metin2. Nie wyskakuje żaden błąd tylko staje się niewidoczny ;/

Opublikowano

po komentarzach widac ze server kiepsko zrobiony wgl.nie radze grac takiego to na hamachi servvy włóż bo na godziny bym powiedzial ze jak na godziny zrobiles to hamachi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...