Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]Eternal Sun


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

Informacje.

Prace nad grą trwają od stycznia i można powiedzieć, że gra jest już prawie dokończona. Zostało tylko kilka poprawek kosmetycznych i wygenerowanie przedmiotów oraz potworów. Gra będzie w pełni darmowa, aczkolwiek z zadań i dobrowolnych dotacji będzie można otrzymać wirtualne waluty - rubiny, które ułatwią grę.

 

Funkcje gry.

- dwie rozbudowane klasy

- kilkaset przedmiotów

- kilkuset przeciwników

- kilkadziesiąt różnych umiejętności

- system rzemiosła (kowalstwo, krawiectwo, zaklinanie)

- instancje, bossów i legendarne przedmioty

- ulepszanie przedmiotów

- wojny gildii

- aukcje

- zdobywanie doświadczenia zarówno z zadań jak i ze zwykłych polowań.

Trwają również prace nad zaawansowanym systemem walk turowych między graczami.

 

Krótko o grze.

Gracz wciela się w postać wojownika lub czarodzieja, który przemierza świat Eternal w poszukiwaniu przygód i walki. Świat Eternal składa się z trzech kontynentów: Lunaris - neutralny kontynent, An'Rah - smocze wyspy i T'Han - ziemie nieumarłych. W walkach pomagają mu rozmaite umiejętności - wojownik może być zarówno barbarzyńcą z ciężkim mieczem, jak i cichym zabójcą z krótkim sztyletem, natomiast czarodziej może niszczyć za pomocą magii ognia jak i również przy pomocy przyzwanych przez siebie towarzyszy.

 

Link.

www.esonline.xpag.pl

 

Autorzy.

tombass [mpc:tomekdan] - pomysłodawca, grafik

Kongo [mpc:bnmbb] - programista

tumblr_inline_nt05diSJ3v1r02w2j_500.gif

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Już od dawna czekałem na tę grę... i czekam dalej;d Ale widzę, że już niedługo.

@edit

A wiadomo może kiedy będzie start?

@edit2

Jestem stanowczo za, jakaś rywalizacja zawsze się przyda.

Opublikowano

Szczerze Excorus ? Gra na poziomie kodu to 99.9% - muszę poprawić jedno menu.

Trzeba dodać itemki itd. ,ale jak myślę wezmę się do roboty z itemami to szybko skończę.

 

Choć tomek nic nie wspominał o walkach online.

Osobiście ja nie jestem do końca przekonany ,a tomek jest na tak.

Jaka jest wasza opinia ?

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sorki z dbl post ,ale chcę przy okazji coś ogłosić :

 

Poszukujemy testerów ! Oczywiście zawsze się jakoś odwdzięczę :). Jeśli to dla was istotne jak to napiszcie.

Aktualna lista :

~Sodema (Nie muszę cie pytać o zdanie :P. I tak wiem ,że chcesz)

~Duńczyk

~asd126

~betowen1950

 

Kontakt w sprawie testera :

PW na forum lub GG : 11738852

 

Testy rozpoczynają się jutro (tj. 5 maja)

 

Dokładna lista co zostało o godzinie 16:50 dziś :

Zrobić :

Profile Gildii

Gracza

Anulopwanie formularza w aukcjach

Poprawić mapę

Dopisać kawałek rzemiosła

 

Wojny Gildii

 

Co powinno zostać Jutro :

Wojny Gildii

Opublikowano

Jak będzie z walkami ?

Kolejne monotonne walki typu gladiatus ?

Jak będą wyglądały wojny gildii ?

Będą pod-specjalizacje ?

Np. Wojownik złodziej ? (Byłoby ciekawe ^^ )

Handel gracz-gracz ?

Przyjmuje zlecenia dot. web masterki.

while(!$success){
....try();
}

 

Opublikowano

Rozpatrzę :)

Ale to potem. O wszystkim dowiecie się po starcie

Walki - Tak niestety narazie są monotonne w stylu gladiatus. Ale obiecuję ,że napiszę Walki Online.

 

13:06 - Po użeraniach się z przeniesieniem bazy itd. pozostało :

 

Dopisać instancje - kawałek

Dopisać kawałek rzemiosła - Zaklinanie - ile ma zapłacić

Wojny Gildii

 

Niestety narazie spadam. Testy prawdopodobnie zaczną się koło 16:30

 

DLA TESTERÓW :

Testowanie zaczyna się o 16/17 !

Wszyscy chętni niech napiszą na GG gdyż zrobię konferencję i nie będę miał mego spamu.

Opublikowano

Ahhhh kolejny dblPost.

 

Mamy do was wszystkich oczekujących na Eternala prośbę :

Eternal posiada aktualnie tylko 45 mobów i 60 zadań. W zwiększeniu ilości możesz nam pomóc właśnie ty !

Jak ?

 

To proste :

Tworzysz pod tym postem posta ,a w nim nazwę mobka lub tytuł i treść zadania (ew. tylko treść).

 

Jeśli posiadasz już pod tym postem post używasz opcji "Edytuj" !

 

 

Serdecznie dziękuję za każdą pomoc.

 

Dzięki asd - Like leci. Jak coś chcesz to napisz zawsze to ci pomogę :)

Opublikowano

No więc tak mobki:

 

 

Goblin, Zombi, Szkieletor, Dziki ork, Ogr,'Wilk, Dzik, Tygrys ,Harpia, Niedźwiedź, Troll, Minotaur, Cerber, Banita,Pirat, Górski Wojownik Meduza, Szaman, Mroczny Rycerz,Wampir, nify, zwierzołak,Gnom

 

A misje hmmm...:

Tytuł: Dostarcz List

Witaj przybyszu chcesz trochę zarobić ? Mam tutaj list dla mojego syna jakbyś mógł go dostarczyć był bym wdzięczny moje nogi są już za stare a droga jest niebezpieczna...

300 exp 100 sztuk złota

 

Tytuł: Znajdź Złodziejaszka

Czego tu szukasz ? A pewnie chcesz trochę zarobić co mam dla ciebie idealne zadanie w sam raz dla takiego bohatera jak ty.

Wieśniaków napada nie jaki Thord, miejscowy złodziej i bandyta znajdź go i przyprowadzi a dostaniesz sowicie wynagrodzony.

500 exp i 400 sztuk złota

 

Mogę tak więcej ale nie chce mi się :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...