Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Klient XenoxMT2


bart3qq9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dziś pobrałem Sobie klienta Xenox`a z oryginalnej strony. Po pobraniu wypakowywuje pliki. Nastepnie zmieniam sobie gamme na 6 w configu, i startuje gre. Lecz wyskakuje mi error :

 

Uruchomienie tej aplikacji, nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono MSVCR90.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem

 

I teraz, jak sciągam od nowa, robie kazdy krok po kolei (od początku) dalej to samo. Lecz gra się włącza.

 

Problem w tym, że gdy np. wyłącze PC i chce zagrać za pare godz. to jest akcja:

 

Klikam 2x LPM - i kursor się ładuje przez ok. 2 sek. i gra się nie włącza wgl.

 

Nie wiem co robić, jakieś propozycje?

"będę rozjeżdzał wam serca na dwudziestu calach"  B)

Opublikowano

Pobierz jeszcze raz, możliwe, że jakieś pliki się nie ściągnęły.

 

Ewentualnie wypakuj na innym dysku i wgraj fixa na szept i dodawanie bonusów:

 

http://speedy.sh/Q2zux/Xenoxmt2-fix-szept-dodawanie-bonusow.rar
https://www.virustotal.com/file/59b12cbee2bf800fe985d50f1db4e55863df196bfefa5ea7dbb4f8afceddafa8/analysis/1332875067/

 

 

 

Plik XenoXMT2 Launcher.exe podmieniamy z tym w folderze w kliencie, natomiast plik root.exs podmieniamy z tym w folderze pack.

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Ściągałem ponownie = 0 efektu

Pobrałem te łatki = 0 efektu

Wypakowanie do innego dysku = 0 efektu

 

Chyba na to nie ma sposobu, ciagle bede usuwał i wypakowywał. . .

"będę rozjeżdzał wam serca na dwudziestu calach"  B)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...