Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zwiększyć fps'y?


SiataKOX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie mam 40fps gra chodzi płynnie ok ale mam czasami spadki płynnośći kiedy ktoś rzuci granat dymny zmieniałem detale tylko roznica 2-4fps

12234.png Nie gram w MMO typu MOBA ponieważ community jest negatywnie nastawione na słabszych graczy

Opublikowano

Podaj parametry komputera i jakich ustawień w tej chwili używasz?

Detale wysokie procek 2,7 dual core e5400 ati radeon hd 4350 512mb 2gb ramu

12234.png Nie gram w MMO typu MOBA ponieważ community jest negatywnie nastawione na słabszych graczy

Opublikowano

ustaw synchronizacje pionowa w ustawieniach karty

dzieki mam tyle samo fps ale nie skacza fpsy i plynniej dziala

12234.png Nie gram w MMO typu MOBA ponieważ community jest negatywnie nastawione na słabszych graczy

Opublikowano

W innych wymagających grach też tak masz?

W Skyrimie na mininmal grałem w amalura na niskich też reszte serii mw na wysokich

12234.png Nie gram w MMO typu MOBA ponieważ community jest negatywnie nastawione na słabszych graczy

Opublikowano

Można zamknąc temat

12234.png Nie gram w MMO typu MOBA ponieważ community jest negatywnie nastawione na słabszych graczy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...