Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mam taki błąd jak otwieram mpcforum


lyszka26

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki komunikat jak otwieram mpcforum co jest ?????

 

napisałem to tutaj bo nie wiedziałem gdzie to napisać jeśli zle napisałem z góry przepraszam ...

 

O to ten błąd

 

 

Dam go w spoilerze

 

 

Ostrzeżenie: coś tu jest nie w porządku!

Witryna www.mpcforum.pl zawiera treści z witryny www.tfportal.de, która jest znana jako źródło złośliwego oprogramowania. Otwarcie tej witryny grozi zainfekowaniem komputera wirusem.

Według informacji Google kontynuowanie grozi zainstalowaniem na komputerze złośliwego oprogramowania. Jeśli witryna już była odwiedzana lub jest zaufana, istnieje możliwość, że niedawno doszło do włamania do niej przez hakera. W tej chwili odradzamy kontynuowanie ? możesz spróbować ponownie jutro albo przejść do innej witryny.

Powiadomiliśmy już właściciela witryny www.tfportal.de, że znaleźliśmy w niej złośliwe oprogramowanie. Więcej informacji na temat problemów stwierdzonych pod adresem www.tfportal.de zawiera Strona diagnostyczna Safe Browsing Google.

 

Jeśli rozumiesz, że odwiedzenie tej witryny może wyrządzić szkody na komputerze, kontynuuj mimo wszystko.

 

Pomóż udoskonalić funkcję wykrywania złośliwego oprogramowania, wysyłając do Google dodatkowe dane dotyczące witryn, w których jest wyświetlane to ostrzeżenie. Polityka prywatności usługi Bezpieczne przeglądanie reguluje sposób obsługi tych danych.

 

 

 

Takie coś mi wychodzi

Opublikowano

pisze ci ignoruj to sobie zignoruj

 

 

ps. pewnie masz przepisany hosts przez jakiś program, skasuj wpis ( całą linijkę z wpisem mpcforum.pl w pliku Windows\system32\drivers\etc\hosts

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...