Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Kennen - Niby mały ale jaki groźny


Baquss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, w tym tutku chcę przestawić wam, mój styl grania Kennem. Chcę ukazać go wam jako AP Carry - mid. Z góry zaznaczam że Kennen jest chłopcem :DD

 

Kennen

 

 

kennenus.jpg

Historia :

 

Na Ionian Isles znajduje się starożytny zakon, mający na celu zachowanie równowagi. Porządek, chaos, światło, ciemność - wszystko musi istnieć w idealnej harmonii, gdyż taka jest wola wszechświata. Zakon ten, znany jako Kinkou, ma na swoich usługach trzech wojowników cienia, których zadaniem jest egzekwowanie jego przesłania. Jednym z nich jest Kennen, obarczony świętą powinnością Podążania za Słońcem - bezwzględnie wymierzając sprawiedliwość Kinkou.

 

Kennen urodził się w Bandle City. Fama głosi, że w pierwszych momentach życia wyskoczył z łona matki, a chwilę potem z rąk położnej. Jego rodzice byli przekonani, że z wiekiem niespożyte pokłady energii ich syna się wyczerpią, jednak zamiast tego, siła chłopca rosła, a na domiar tego zyskał oszałamiającą prędkość przemieszczania. Mimo niezwykłych talentów, pozostał niezauważonym (a przynajmniej nieuchwytnym rozrabiaką), aż pewnego razu wbiegł na górę zewnętrznego muru Placidium. Wieści o jego wyczynie szybko dotarły do Kinkou, a Kennen został szybko i po cichu wezwany przed ich oblicze. Szybko przekonał się, że dobrze czuje się w roli Serca Nawałnicy i z zapałem głosi słowo Kinkou i wymierza karę w ich imieniu. Podróżuje teraz ze swoimi współpracownikami, Akali i Shen, w celu zachowania równowagi w Valoran. Ich święta misja niespodziewanie doprowadziła ich na Fields of Justice.

 

'Serce Nawałnicy bije wiecznie.... a pobici zapamiętują go na wieki'.

 

Statystyki:

 

Obrażenia 51.3 (+3.3 / na poziom)

Zdrowie 403 (+79 / na poziom)

Mana 200 (+0 / na poziom)

Prędkość ruchu 310

Pancerz 14 (+3.75 / na poziom)

Blokowanie zaklęć 30 (+0 / na poziom)

Regeneracja zdrowia 0.93 (+0.13 / na poziom)

Regeneracja many 10 (+0 / na poziom

 

 

Plusy i Minusy :

 

+ Dobry w każdej części gry. Chociaż do 6 lvl, zaczynając z butami jest łatwą kąskom dla junglera.

+ Posiada CC

+ Jest słodki <33

+ Ulti może wygrać teamfight.

+ Według mnie jest najlepszy bo można go robić pod wszystko. Kennen AP CARRY MID ? TAK ! AD CARRY BOT ? TAK ! AP SOLO TOP ? TAK !

+Dobry system ucieczki, dajemy "e" i uciekamy pokazując środkowy palec. W razie potrzeby możemy użyć ulta aby przeżyć, stunując przeciwników. Polecam, głownie wtedy kiedy mamy jakiś frag np "legendę", uciekamy na ulcie i przeciwnik nie dostaje za nas dodatkowego golda.

+ Posiada energię, co ułatwi nam last hitowanie i bark problemów z maną.

+ Ma AoE.

+ Ma mały hitbox tym samym trudniej na niego najechać myszką :DD

 

- Jest mały ( za to słodki) i skiny nie robią większej różnicy.

- Przydałyby się na niego runki na energię, a nie każdy takowe posiada.

- Na głównym obrazku Kennen wygląda jak dziecko.

- Choćbym chciał to więcej nie znajdę...

 

Umiejętności :

85-5.png- Umiejętności Kennena naznaczają cel Znakiem Burzy. Po oznaczeniu 3 Znakami, cel zostaje ogłuszony, a Kennen zyskuje 25 energii. Efekt zmniejszony, jeżeli zostanie wykonane dwa razy w przeciągu 7 sekund. W skrócie, wszystkie skille Yordla, naznaczają znakiem burzy. Od minionów po bohaterów.

 

85-1.png- Kennen rzuca w wybranym kierunku szybko lecący shuriken, który zadaje obrażenia i umieszcza na trafionym przeciwniku Znak Burzy.

Kenen rzuca shurikenem, zadając pierwszemu trafionemu przeciwnikowi 75/115/155/195/235(+0.75) pkt. obrażeń magicznych oraz nakładając Znak Burzy. W skrócie, rzuca swoim shurikenem niczym Naruto i zadaje dimejdż.

Cena

65/60/55/50/45 pkt. energii

Zasięg

950

85-2.png-W trybie biernym Kennen zadaje dodatkowe obrażenia i co kilka ataków nakłada na cel Znak Burzy. Aktywacja umiejętności zadaje obrażenia i dodaje kolejny znak oznaczonemu już celowi.

Biernie: Co 5 ataków, Kennen zadaje obrażenia magiczne równe 40/50/60/70/80% jego obrażeń od ataku i nakłada Znak Burzy na cel.

 

Użycie: Poraża prądem wszystkich pobliskich wrogów ze Znakiem Burzy, zadając 65/95/125/155/185 (+0.55) pkt. obrażeń magicznych i nakładając kolejny znak. W skrócie, zadaje dimejdż wszystkim ktorzy są naznaczeni znakiem burzy. W praktyce : Dajemy "e" najeżdżamy tak na chociażby minionki (które o dziwo są naszych rozmiarów, ale za to Kennen jest słodki), dajemy "w" i zadajemy im dimejdż.

Cena

45 pkt. energii

Zasięg

900

85-3.png-Kennen zmienia się w piorun, co pozwala mu na przechodzenie przez jednostki. Przeciwnik, przez którego przeniknie, otrzymuje obrażenia i Znak Burzy.

Kennen porusza się błyskawicznie. Ponadto może przenikać przez jednostki, zadając 85/125/165/205/245 (+0.6) pkt. obrażeń magicznych i nakładając Znak Burzy na każdego przeciwnika, przez którego przeniknie. Dodatkowo zyskuje 10/20/30/40/50 pkt. pancerza i odporności na magię na 4 sekundy.

 

Kennen otrzymuje 40 pkt. energii, jeśli przeniknie przez przeciwnika, ale to efekt jednorazowy. Prędkość Błyskawicy zadaje połowę obrażeń stworom.,W skrócie, mysz zamienia się w kulkę z piorunu, wtedy zwiększa się jej movement speed, dobra do spierdalania. Zadaje także dimejdż.

Cena

100/95/90/85/80 pkt. energii

Zasięg

200

85-4.png- Kennen przywołuje burzę, która miota piorunami w losowo wybranych wrogów w pobliżu i zadaje im obrażenia magiczne.

Przywołuje magiczną burzę, która zadaje 80/145/210 (+0.4) pkt. obrażeń magicznych oraz nakłada Znak Burzy na losowego bohatera w pobliżu Kennena co 0.5/0.4/0.33 sek. Burza uderza do 6/10/15 razy i nie może trafić tego samego celu więcej niż 3 razy. W skrócie, Kennen tworzy w okół siebie burzę, wszystkim bohaterom znajdującym się w jej środku zadaje dimejdż i losowo nakłada znak burzy.

Cena

40 pkt. energii

Zasięg

20

ultekjpg.png

 

Summonery :

ignite.png- Dobijamy przeciwnika, który myślał że ucieknie nam, jak ten Szybki Bill.

flash.png- Bardzo przydatny, musimy mieć, do ucieczki, czasem nawet do dogonienia zbira który nam ucieka.

 

Skille które maxujemy :

masterki.jpg

 

Masterki : masterkii.png

 

Itemki :

Startujemy z 1001.pngi 3x 2003.png.Składamy z tego 3111.png jak mają dużo stunów i innych pierdoł. Jak nie mają to 3020.png. Nie wiem jak to zrobicie ale jak najszybciej składacie 3152.png(Daje to także 30 AP sojusznikom, w szkole mozecie się pochwalić kolegom, że graliście Kennem AP Carry a także jako support). Potem potrzebujemy trochę hapsa i ap, więc 3116.png. Jakieś survi już mamy, to składamy kapelusz3089.png, nie , nie dla szpanu, tylko dla dodatkowego AP. Jesteśmy już strong więc składamy znowu coś na survi, mają przewagę AD ? 3157.png(Mając to pamiętamy o używaniu naszej części aktywnej, używamy Zhonie i na 2 seknudy mamy na wszystko wyjebane) Mają przewagę AP ? 3001.png. Na koniec możemy pokusić się o 3135.png, da nam to przebicie.

 

 

Runki :

runki.png

 

 

Najgorsi wrogowie naszego kochanego Yordla:

 

kassadin.jpg

Kassadin, gościu, nie lubię Cię. Contrujesz prawie wszystko, ulti masz OP, zawsze uciekasz... Weź mnie nie denerwuj. Wyglądasz na kosmitę.

malzahar.jpg

Malzahar, ty też. Wiesz co ? Weź wyjdź. Nie wiadomo skąd jesteś, wyglądasz na dresa, taki kozak. Oczy Ci się świecą, brak słów.

Brand_0.jpg

Ehh, satry, w ogóle, no żal. Cały płoniesz, można by przy Tobie zrobić ognisko. Tym twoim pasywem podpalasz wszystkich... No po prostu...

 

Jak grać

 

Early

 

Idziemy na mida, last hitujemy, po powrocie kupujemy wardy. Cały czas harasujemy przeciwnika z "q". Jak trafimy shurikenem to dajemy "e'.

 

Mid

Idziemy na mida. Nadal last hitujemy, farmimy golda ile wlezie. Teraz możemy pokusić się o ganki na bota/ topa. Robimy z teamem dragona. Teamfighty możemy inicjować, "e" wbijamy w środek i ult.

 

Late

Focusujemy carry, kupujemy trochę wardów , zabezpieczamy Barona, Dragona może nawet blue. Jak już teoretycznie gra jets przegrana to bronimy się do końca, jak jest szansa na push, możemy zrobić coś bardzo niedżentelmeńskiego... Backdora !

 

 

Dziękuję i pozdrawiam. Zaznaczam że to mój pierwszy poradnik.

Powoli, żegnam się z wami, moi kochani userzy <3

95% mówi samo za siebie, tyle starań żeby wbić te dzisiejsze 400 postów, pomagając zarobić te AŻ 53 lajki.

No cóż... Raczej już nie wrócę, tylko czekać na dodatkowe 5% od kochających mnie adminów, pozdrawiam all !

Opublikowano

Tutorial nie jest taki zły, złe plusy i minusy, błędy ortograficzne, za krótko opisane, złe i STARE masterki, ciągle piszesz że jest słodki (ftw?), Oceniam tutka na 4/10 na zachęte postaraj się troszke bardziej przy kolejnych tutach ale nei zniechęcaj sie ;]

Opublikowano

Skąd skopiowane?!

Widać po masterkach więc nie owijaj w bawełnę.

 

 

Build nie do końca dobry.

Wiesz co znaczy + i minus?

To, że jest "słodki" i "skiny nie robią większej różnicy" to nie są + i -.

Skille ok.

 

Powiedz skąd copy+p, to widać, że połowa poradnika nie jest twoja.

Opublikowano

Skąd skopiowane?!

Widać po masterkach więc nie owijaj w bawełnę.

 

 

Build nie do końca dobry.

Wiesz co znaczy + i minus?

To, że jest "słodki" i "skiny nie robią większej różnicy" to nie są + i -.

Skille ok.

 

Powiedz skąd copy+p, to widać, że połowa poradnika nie jest twoja.

 

Tylko skille nie moje bo nie umiem zrobić tej tabelki ;[

 

Tutorial nie jest taki zły, złe plusy i minusy, błędy ortograficzne, za krótko opisane, złe i STARE masterki, ciągle piszesz że jest słodki (ftw?), Oceniam tutka na 4/10 na zachęte postaraj się troszke bardziej przy kolejnych tutach ale nei zniechęcaj sie ;]

Wymień jakieś, w twoim poście znajdę więcej błędów niż ty w moim. No dawaj, wymień parę.

Powoli, żegnam się z wami, moi kochani userzy <3

95% mówi samo za siebie, tyle starań żeby wbić te dzisiejsze 400 postów, pomagając zarobić te AŻ 53 lajki.

No cóż... Raczej już nie wrócę, tylko czekać na dodatkowe 5% od kochających mnie adminów, pozdrawiam all !

Opublikowano

'Poradnik' stworzony z kilku poradników solomid'a, praktycznie nic tu nie zrobiłeś sam, bodajże tylko przetłumaczyłeś.

Na dodatek kłamiesz, że tylko 'skille' nie Twoje, a to dziwne, bo widziałem wszystko takie same 2min temu na solomidzie...

Co to mają być za + i -? '+ Jest słodki <33'? '+ Ma mały hitbox tym samym trudniej na niego najechać myszką :DD'?

Nie ściagnę Ci za to warna, nawet na to nie licz.

Opublikowano

Hahaha, no bez jaj. Kurde, włożyłem w to ponad godzinę czasu. Żeby zrobić ten jebany poradnik i spuścić 5%. A Ty mi tu wyskakujesz że mi nie spuścisz. Nie no kurna, moderatorzy na tym forum są po prostu źli. Farex, też robi spam, jak ja napiszę to samo to od razu +5%. I mi tu nie mów, że nic nie zrobiłem bo zrobiłem dużo. Dużo sam pisałem, itemy i inne obrazki musiałem kopiować.

Powoli, żegnam się z wami, moi kochani userzy <3

95% mówi samo za siebie, tyle starań żeby wbić te dzisiejsze 400 postów, pomagając zarobić te AŻ 53 lajki.

No cóż... Raczej już nie wrócę, tylko czekać na dodatkowe 5% od kochających mnie adminów, pozdrawiam all !

Opublikowano

Panie szanowny moderatorze, moze od razu mi dać +5%, no bo poradnik zły. Co z tego ile czasu w niego poświęciłem, Tobie się nie podoba to daj warna. Mam lepszy pomysł ! Od razu +10% !

 

 

//Chciałbym, ale w ciągu 3 dni osiągnąłeś ~15 warnów i nie mogę Ci dać kolejnego.

Powoli, żegnam się z wami, moi kochani userzy <3

95% mówi samo za siebie, tyle starań żeby wbić te dzisiejsze 400 postów, pomagając zarobić te AŻ 53 lajki.

No cóż... Raczej już nie wrócę, tylko czekać na dodatkowe 5% od kochających mnie adminów, pozdrawiam all !

Opublikowano

@Up

 

Nigdy nie widziałem by Farex spamował.

 

Poradnik to klapa ze starymi masterkami!

 

Moderatorzy bardzo dobrze wykonują swoją robotę.

Opublikowano

@Pro kiki Junior Tak, ale masterek używam tych co podałem. Skille nie moje bo nie umiem zrobić tabelki. Co do runek nie mam ich za wiele bodajże dwie strony ap/ad i nie mogę swoich zamieścić w tucie.

 

@czarq. Ehh, a może mi się na tym poradniku gra pro zajebiście na 2k elo, i tam ownie ? Co mnie obchodzi ze dla Ciebie to klapa.

Powoli, żegnam się z wami, moi kochani userzy <3

95% mówi samo za siebie, tyle starań żeby wbić te dzisiejsze 400 postów, pomagając zarobić te AŻ 53 lajki.

No cóż... Raczej już nie wrócę, tylko czekać na dodatkowe 5% od kochających mnie adminów, pozdrawiam all !

Opublikowano

Imo jeśli masz runki na m.pene, buty na m. pene i abyssala to się void staffa nie kupuje. Za mało wtedy da.

po drugie: kennen z butami na start i potkami jest prawie niegankowalny dla większości junglerów.

Opublikowano

@assasix Jak dostaniesz stuna, to masz problem.

Powoli, żegnam się z wami, moi kochani userzy <3

95% mówi samo za siebie, tyle starań żeby wbić te dzisiejsze 400 postów, pomagając zarobić te AŻ 53 lajki.

No cóż... Raczej już nie wrócę, tylko czekać na dodatkowe 5% od kochających mnie adminów, pozdrawiam all !

Opublikowano

Baquss ogarnij się skopiowałeś praktycznie wszystko tylko przetłumaczyłeś !. Godzina czasu było właśnie na to.

http://www.solomid.net/guides.php?g=1691

Z tego wziołeś tylko zmieniłeś 2 ostatnie itemy -.-

mjtszp.jpg

Moje TuTy:


http://www.mpcforum.pl/topic/627625-tutshen-atakujesz-mojego-kolege/

Opublikowano

Zmieniłem masterki na te moje.

Powoli, żegnam się z wami, moi kochani userzy <3

95% mówi samo za siebie, tyle starań żeby wbić te dzisiejsze 400 postów, pomagając zarobić te AŻ 53 lajki.

No cóż... Raczej już nie wrócę, tylko czekać na dodatkowe 5% od kochających mnie adminów, pozdrawiam all !

Opublikowano

Poradnik do dupy jeszcze te masterki stare no kurwa jak mozna byc taka lamaga ^^

Grajac na bazie tego poradnika nie wyjdziesz na +elo, a te porady mid game itp to sa takie oczywiste rzeczy, ktore wiedzialem kiedy kupilem dopiero co kennena(-30lvl).

 

Ogolnie jedna wielka kupa, szkoda twojej godziny poswieconej na ten poradnik, bo moglbys przez ten czas zrobic sobie przerwe i ogarnac emocje.

V2tsZWpPX19fZXV3X19fNTQ2X19fTlVMTF9fXzNfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fNF9fXzNfX18wMDAwMDBfX19zb2xv.png
Opublikowano

@AszinoPL Kurwa , kurwa , kurwa. Wszystkie itemy są moje. Wszystko wymyśliłem sam. Tylko tak jak wspomniałem, zabrałem skille (nie umiem robić tabelki) i runy bo mam tylko dwie strony więc nie mam zbytnich bajerów.

Powoli, żegnam się z wami, moi kochani userzy <3

95% mówi samo za siebie, tyle starań żeby wbić te dzisiejsze 400 postów, pomagając zarobić te AŻ 53 lajki.

No cóż... Raczej już nie wrócę, tylko czekać na dodatkowe 5% od kochających mnie adminów, pozdrawiam all !

Opublikowano

@Baquss

Jeżeli grasz na tych masterkach to TEACH MY MASTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Od bodajże października tamtego roku (mogę się mylić) są nowe masterki więc mi tu nie pierdol że to nie było kopiowane...

errorforlife.jpg

 

Sygnatura oraz avatar stworzone przez @xamizo

Opublikowano

9/0/21 na Kennena... Widać, że sam tego poradnika nie robiłeś, tylko mastersy teraz swoje dodałeś.

Kennen only 21/9/0 lub 21/0/9!

Opublikowano

o boże, ale śmieszne opisy kontr Kennena. Uśmiałem się.

Suchary.

Build.. może być, ale pierwszą kupuję Tarcze Dorana. Mam dobry system ucieczki z E, a w early gra się ostrożnie. Buty nie są takie potrzebne.

Ja sam z siebie Rylaia nie składam, składam Rabadona i szybką Zhonaye, żeby wygrywac TF'y.

Masterek nie skomentuje bo to dno.

 

4/10

Chciałeś zrobić z humorem, niczym sebos, a wyszły ci suchary..

 

ps. Co ty masz do Malzy!?

 

@EDIT

 

Znalazłem następny Suchar.

 

''w szkole mozecie się pochwalić kolegom, że graliście Kennem AP Carry a także jako support''

 

Jak grać

 

Early

 

Idziemy na mida, last hitujemy, po powrocie kupujemy wardy. Cały czas harasujemy przeciwnika z "q". Jak trafimy shurikenem to dajemy "e'.

 

 

 

Dziękuję i pozdrawiam. Zaznaczam że to mój pierwszy poradnik.

 

Chyba W... Nawet nie wiesz jaki skill to który?

Opublikowano

@up Zwykła pomyłka.

Powoli, żegnam się z wami, moi kochani userzy <3

95% mówi samo za siebie, tyle starań żeby wbić te dzisiejsze 400 postów, pomagając zarobić te AŻ 53 lajki.

No cóż... Raczej już nie wrócę, tylko czekać na dodatkowe 5% od kochających mnie adminów, pozdrawiam all !

Opublikowano

Zdaje ci się. Kennen ze skinem, Alistar również. Mapa także zwykła. Summoner's Rift, mid line, zniszczony zewnętrzny turret.

elhant.jpg

Sygna by WaseR

Gość Teksanian
Opublikowano

Pod koniec suchary jak omfg.

Ogólnie, masterki złe,build średnio dobry, runki nie są aż tak złe.

Opublikowano

@AszinoPL Kurwa , kurwa , kurwa. Wszystkie itemy są moje. Wszystko wymyśliłem sam. Tylko tak jak wspomniałem, zabrałem skille (nie umiem robić tabelki) i runy bo mam tylko dwie strony więc nie mam zbytnich bajerów.

Bo uwieże nawet dałem ci Link. Poprostu próbujesz bronić swój poradnik bo nikt nie dał like i Mod ci 5% nie sciągnie -.-

mjtszp.jpg

Moje TuTy:


http://www.mpcforum.pl/topic/627625-tutshen-atakujesz-mojego-kolege/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...