Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7][Bukkit][No-WL][No-Premium] Serwer RPG "Gra o Tron", 100 slotów!


czatjaw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

na jaką wersje jest serwer ?

 

Przepraszam przeoczyłem tą informację w sumie ważną. Dodałem już wyżej, że funkcjonujemy na wersji 1.2.3

Dzięki.

Opublikowano

Zapraszam na server server godny uwagi ponieważ jest ogarnieta administracja i jest na czym pograc:)

Pozdrawiam Salted;D

Opublikowano

Gra dużo osób , administracja jest bardzo sprawna i miła . Na serwerze panuje miła atmosfera. Bardzo fajny serwer gorąco polecam

Opublikowano

właśnie wasz serwer padł ...

 

Dziękujemy za Twoją uwagę, paść to może dziecko idące do szkoły.

Wszystko działa - była krótka konserwacja mapki.

 

Pozdrawiam i zapraszam wszystkich którzy jeszcze nie sprawdzili :-)

Opublikowano

Serwer Minecraft Gra O Tron to jeden z najleprzych serwerów na których dotychczas grałem, rody, klasy postaci,wojny wysmienite eventy są jednymi z nielicznych atutów tego serwera. Naprawdę serdecznie zapraszam na ten serwer!!!

Opublikowano

Super serwer pogral bym ale nie mam jak zbytnio zmienić wersji z 1.2.4 na 1.2.3 . MVC mi nie działa... pomoże ktoś?.

81212893811388857825.png
Opublikowano

takiego serwera szukałem !!! wszyscy pomocni.Ogarnięta administracja a także gracze, polecam !!!

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

Witam i gorąco polecam ten serwer . Jeden z najlepszych na jakich grałem , ten klimat , budowle i atmosfera.

Możecie mnie tam znaleźć jako Nimfek121.

ZAPRASZAM!

Opublikowano

Super serwer

Gra dużo osób wiec nie ma mowy o nudzie

Administracja jest bardzo miła i pomocna

Mamy dużo ciekawych pluginów min Hero

Liczne eventy i wojny między rodami

Serdecznie polecam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...