Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Świat Survivalu 1.2.4 [SURVIVAL+RPG][DEDYK][WL][NO-PREMIUM] ZAPRASZAM!


P4T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:OloPl

Wiek:13

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze:Bo nie mam gdzie grać i zapowiada się ciekawie

Kilka zdań o sobie (4-5 zdań):Mam Na imię Olek Więcej mi się nie chce pisać

Opublikowano

Nick: strielock

Wiek: 15

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze: szukam ogarniętego serwera... ciągle trafiam na nie ogary

Kilka zdań o sobie (4-5 zdań): no... gram w mc od czasu kiedy nie było nawet cegieł... nie dawno zacząłem grać w multi... raczej już ogarniam

Opublikowano

Nick:Medyk

Wiek:15

Dlaczego nasz serwer: Ponieważ kręcą mnie serwery RPG + SURVIVAL ;)

Kilka zdań o sobie : Nazywam się Dawid , mam 15 lat , chodzę do 2 gim . Po skończeniu gimnazjum idę za elektryka , znam się bardzo dobrze na redston i wgl. na mechanizmach .

............/´¯ /)...........(\¯`\..............

............/....//..............\\....\.............

.........../....//................\\....\............

..../´¯/..../´¯\............ /¯`\....\¯`\....

.././.../..../..../.._......_...\....\....\...\.\.

(.(....(....(..../.)..)....(..(.\....)....)....).)

.\................\/.../....\...\/................/

..\................. /........\................../..

....\..............(............)............../...

......\.............\.........../............/......

 

DLA MOICH WROGÓW !!

31b674f3355fc1312e5c3a358736d670.gif?1311455603

 

ZBIERAM + ;d

Opublikowano

Nick:CTSG

Wiek:10

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze:Bo lubie grać na serwach

Kilka zdań o sobie (4-5 zdań):Lubie grać w piłkę,jeździć na deskorolce mam na imię Mateusz

Opublikowano

Nick:TheBodziak

Wiek: 14 lat

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze: Bo zainteresowały mnie jego pluginy :]

Kilka zdań o sobie (4-5 zdań): Mam na mię Damian chodze do 1 klasy gimnazjum i interesuje się grai MMoRpg :]

Opublikowano

Nick:Varan

Wiek:14

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze:Bo lubie serwery survival z gildiami.

Kilka zdań o sobie (4-5 zdań):Jam jest szlachta w królewskiego dworu. Ja lubic gra komputer i pic napuj gazowany. Urodzilem sie w polsce. To co napisalem jest specjalnie by moze kogos rozsmieszyc. Dzienki i prorze o dotanie mnie na łajt liste. ;d

Opublikowano

1. Administrator karze oddać itemy dla zabitego przez zwykłego gracza (przecież to jest surv...).

2. Jakiś gracz z gamemodem przylatuje i nas próbuje zabić.

3. Administrator z full enchantowanym łukiem zabił mnie i mojego kolegę.

 

Serwer do chrzanu, bo administrator to podstawa, a administrator to najwyraźniej cham i człowiek, który nie zna się na survivalu.

Opublikowano

Serwer debilny wbiłem wszyscy na spawnie się leją admini tak samo biją graczy... ktoś zabił kolege admina admin zabił wszystkich i oddał mu itemy... NIE POLECAM

Lubie placki ^.^

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick: NingaWolf

Wiek: 16lat

Dlaczego chcesz grac na tym serwerze: Lubie serwery survival xD

(kilka zdań o sobie 4-5 zdań):Lubie minecraft ponieważ wciągneła mnie ta gra gram w nią od wersi alpha

Opublikowano

Nick:KropeQ

Wiek: 15

Dlaczego chce grać ? : Ponieważ lubię serwery Surwiwal z frakcjami.

Coś o sobie: Jestem Bartek Lubię grać w gry multiplayer typu Minecraft i GTA SA :rolleyes: Jestem spoko da się ze mną pogadać . :ninja:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...