Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] [TUT] [1.2.4] Pliki serwerowe by MrDr4gon


Moje pierwsze pliki  

93 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podobaj? Ci si? moje pliki serwerowe?

  2. 2. Czy robi? kolejn? wersj? plików?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam problem!!!! Nie moge dodac Admina i innych rang nie wiem co zrobic.

Robie wszystko tak jak pokazane ale nie nie wiem moze to zalezy od tego ,ze mialem server pod 1.2.3 Bukkit i dodalem mape z 1.2.3 do 1.2.4 jakies znaczenie to ma ????

POMOCY !!!! :mellow:

Opublikowano

Ej a jak zmienić nazwy rang ?

Bo zmieniłem na :

Chłop

Mieszczanin

Szlachta

Magnateria

Admin

HeadAdmin

i wszystko działa oprócz HeadAdmin, nie wyświetla nic.

I jeszcze jedno pytanie jak zrobić tak żeby mieszczanin mógł wybierać jobsy a chłop nie, a szlachta i magnateria mogłaby wybierać 2 klasy ?

Szukałem w tym Groups lecz nie widzę tam komendy /jobs browse czy coś. Za pomoc dam lubię to

Opublikowano

wszystko ok ale mam problem z mob arena .

Jakos ja postawilem pisze /ma join nazwa areny

przenosi lecz tu jest problem mam czyste tabliczki z klasami co zrobic?

Opublikowano

Napisałeś:

/region degine (nazwa) (nick) - przydzielenie danego regionu do danego gracza

Popraw na:

/region define (nazwa) (nick) - przydzielenie danego regionu do danego gracza

 

Taki mały szczegół :)

 

 

PS: Kolega wyżej napisał, ale chyba nie doczytałeś :)

Opublikowano

pomóżcie,

Chodzi o to że postawiłem własny serwer i zbudowałem dom, zablokowałem go komendą //expand, //region define, i mimo to jak on uderza w klocek to ten jest na miejsce ale mimo to jeden wypada i on sobie je podnosi, niby nic wielkiego ale jak ma się dom np z bloków diamentu to ktoś za

darmo

może sobie je przywłaszczyć.

Opublikowano

jakiej komendy użyć aby żaden bloczek nie wypadał przy uderzaniu w dom. Jak zablokować dom przed całkowitym zniszczeniem i przed lotem bloczków z niego. ?

Opublikowano

Witam

Up i Up musicie dać sobie cuba;)

A moja sprawa:

Uruchamiam start i.. :

Nazwa 'java' nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnetrzne lub zewnetrzne, program wykonywalny lub plik wsadowy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...