Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pliki serwerowe by JodaMinecraft na wersje 1.2.4


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra a byś mógł podesłać na gg ,bo teraz mapke robimy na twoich plikach.. ;D (Ps. Narazie na hamachi) potem idzie na serwer shell ... ;D

Moje gg to : 19979130

 

Edit. Mam jeden tylko problem...

Za często spamuje mi automesseges jakoś tak się nazywa...

Dam niego w code.

time=9999
prefix=[$2Informacje$f]
random=false
msg=$2Witamy Na Serwerze!
msg=$cWszelkie Bugi,Błędy Zgłaszamy Administracji!
msg=$1Nasza Administracja: $4HeadAdmin: SzDuVI,kmarek,KifKick. $4Admin:SaaDaaNia. $eModerator:ZiutekPL $3Budowniczy:

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@2Up

Na tych plikach stawiasz serwer bo na pliki z minecraft net niewgrasz pluginów

http://www.mpcforum.pl/topic/297589-tutstawianie-serwera-bukkit/

Up wpisz w konsoli:

/pex user Lee group set HeadAdmin

Powinno zadziałać

Już jest update jednak oczywiście coś nawaliło i musiałem pisać wszystko od nowa ;/ na wieczór dodam tutoriale i wersjie SV

Pozdrawiam

Opublikowano

Up tak dodam plików możecie się spodziewać ok. godziny 18.00 już poprawiem problemy z factions :D

Pozdrawiam

Super tylko tak jak mówiłem napraw all bugi i zrob na wszystkie bity i xp win7 itp... :D

ALE ZRÓB TO O 18

Opublikowano

Słuchaj mam pytanie czy wiesz jak

zrobic teleport np z jednej lokalizacji do drugiej np:

1.to super plaska mapa ,a na 2 chce jakis sruvival np jakas wygenerowana mapa

oraz jak zaznaczyc komus teren i jak zablokowac niszczenie klocku na mapie all z dokladna instrukcja

Opublikowano

To tak żeby mieć 2 mapy musisz mieć plugin MultiVerse masz tuta:

http://www.mpcforum.pl/topic/581893-tutmultiverse-portal-do-innego-swiata-lub-warp/

Zaznaczasz teren tak:

//wand

zaznaczasz przekątne //expand x x up

/region define nazwacuba nick

Jeśli chcesz dać cuba na całą mape to tak się nieda

http://www.mpcforum.pl/topic/444360-tutworldguard-flagi/

Opublikowano

@2Up

Na tych plikach stawiasz serwer bo na pliki z minecraft net niewgrasz pluginów

http://www.mpcforum.pl/topic/297589-tutstawianie-serwera-bukkit/

Up wpisz w konsoli:

/pex user Lee group set HeadAdmin

Powinno zadziałać

Już jest update jednak oczywiście coś nawaliło i musiałem pisać wszystko od nowa ;/ na wieczór dodam tutoriale i wersjie SV

Pozdrawiam

Joda pisze mi ze nie mam permission co mam edytowac ? a mam op-a :/ ??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...