Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mymetin S4 Ciąg Dalszy Bo Tamten Zamkneli


Szymonziom123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
i jak tam majdix udało ci sie odbugować shinsoo m2?

 

 

pisal ze m2 juz prawie i ze idzie do m1 xD

[v] 50 postow

[v] 100 postow

[v] 150 postow

[v] 200 postow

[v] 250 postow

[v] 300 postow

[v] 350 postow

[v] 400 postow

[x] 450 postow (jeszcze dzis :P)

[x] 500 postow (juutro)

 

Koń o konia sie wywalil,

kowal pięć itemków spalił.

Wkońcu kończysz tyle grać,

myjesz kły i idziesz spać :)

 

Super Text ^^

Opublikowano
Zrobilem 2 konto w chunjo ide zaraz do shinsoo m1 i odbuguje

 

 

byloby fajnie jak bys dal rade i dam ci 5 duzo

[v] 50 postow

[v] 100 postow

[v] 150 postow

[v] 200 postow

[v] 250 postow

[v] 300 postow

[v] 350 postow

[v] 400 postow

[x] 450 postow (jeszcze dzis :P)

[x] 500 postow (juutro)

 

Koń o konia sie wywalil,

kowal pięć itemków spalił.

Wkońcu kończysz tyle grać,

myjesz kły i idziesz spać :)

 

Super Text ^^

Opublikowano
Ej zbanujcie gm-a to będzie wiecznie beta xD

dobre co by ci to dali myslisz ze oni nooby> maja swoj panel by sie odbanowali a wogole

asdasdasdasdasd.jpg
Opublikowano
u mnie w chunju błąd łączenia nie odbuguje :/

 

 

jak blad to moze cos robia?

[v] 50 postow

[v] 100 postow

[v] 150 postow

[v] 200 postow

[v] 250 postow

[v] 300 postow

[v] 350 postow

[v] 400 postow

[x] 450 postow (jeszcze dzis :P)

[x] 500 postow (juutro)

 

Koń o konia sie wywalil,

kowal pięć itemków spalił.

Wkońcu kończysz tyle grać,

myjesz kły i idziesz spać :)

 

Super Text ^^

Opublikowano

dajcie to komendy mi na PW kurde wiem że w podklejonych ale tam sa rzeczy

 

http://kudlaty98.mybrute.com



http://kudlaty98.mybrute.com

Opublikowano
Noi kurwa nic wpisałem /go a i huj wywaliło trzeba od nowa se robic postacie...

 

 

trzeba nowe konta

 

edit@ majdix wpisz /set_sk 1 albo 2

[v] 50 postow

[v] 100 postow

[v] 150 postow

[v] 200 postow

[v] 250 postow

[v] 300 postow

[v] 350 postow

[v] 400 postow

[x] 450 postow (jeszcze dzis :P)

[x] 500 postow (juutro)

 

Koń o konia sie wywalil,

kowal pięć itemków spalił.

Wkońcu kończysz tyle grać,

myjesz kły i idziesz spać :)

 

Super Text ^^

Opublikowano

zrobilem nowe konto i wyskakuje tak jakby blad laczenia a mam chinskiego launchera wczesniej dzialalo ;p

54585309939136444418.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...