Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Moda na usuniecie Lag shotów albo lepsze celowanie.


TheSznajper

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Rozdzielczość działania gry ma wiele wspólnego z płynnością. Po pierwsze, im mniejsza ilość pikseli na ekranie, tym mniej musi się męczyć karta graficzna z generowaniem obrazu. To chyba najoczywistsza z oczywistości, więc dobrym jest wybierać mniejszy wymiar, który może pozwolić nam na lepszą i mniej dyskomfortową grę. Frame Limiter wbudowany w GTA jest przystosowany do starych komputerów, które ledwo ledwo potrafiły pociągnąć tak wielkie możliwości jakie oferowała część San Andreas na 2005 rok. Teraz, po 6 latach to już się trochę zmieniło, więc ograniczenie do 25 FPSów mija się z celem wygodniej gry. Najlepiej wyłączyć go poprzez ustawienie wartości No i mieć święty spokój. Ostatnią ważną zmianą w zaawansowanych ustawieniach wyświetlania, są Visual Effects, czyli efekty gry. Ta opcja odpowiada za wszelkie cienie, dym, mgły, chmury i inne półprzeźroczyste Sprite'y. Wyłączenie większości tych małych szczególików mocno nie psuje jakości gry, ale daje wyraźny wzrost klatek na sekundę. Ze swojej strony polecam wartość Low, gdyż przy niej wyłączamy najbardziej zasobożerne cienie, a zostawiamy tylko ich imitacje dla pojazdów i postaci.


DBY2M.png

exMPC Media Team exGold MemberexModerator

 

Opublikowano

Nie kolego, to się tyczy tego, w czym potrzebujesz pomocy. Z tym, że nie są to modyfikacje, a drobna zmiana ustawień IG. ;)


DBY2M.png

exMPC Media Team exGold MemberexModerator

 

Opublikowano

W gracza, czy w bota? Bo nie wiem już, czy chodzi Ci o Multiplayer, czy o Singleplayer.


DBY2M.png

exMPC Media Team exGold MemberexModerator

 

Opublikowano

Bosz, to już zależy od MP, modyfikacji na to nie ma.


DBY2M.png

exMPC Media Team exGold MemberexModerator

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...