Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Możliwość robienia przedmiotu Bodziem / Metalem itp.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem jak sformułować nazwę tematu, ale pod tym kontekstem będzie ten TUTORIAL.

Nie wiem czy był czy też nie, ale ten będę starał się jak najdokładniej opisać

:)

 

Wielu z Was pewnie na swoich serwerach chciało zrobić żeby po najechaniu zwojem Błogosłwawieństwa

" BODZIEM " lub " MAGICZNYM METALEM"

na przedmiot, można było wytworzyć np. Jakiś następny przedmiot. Lecz gdy najeżdżało się na owy przedmiot,

dookoła niego był czerwony obszar, i nici . Pomimo prób w BAZIE DANYCH nie podołaliście temu.

ten Tutorial będzie na tym polegać.

1.Zacznijmy. Wina leży po stronie Clienta, także

bierzemy się za rozpakowanie naszego LOCALE

w moim przypadku locale_pl.epk / eix

 

2.Następnie bierzemy się za rozpakowanie item_proto.

Ja robię to programikiem File Archiver 2.3 od GUI

rdku.jpg

3.Klikamy EXTRACT > następnie Item_proto > i unpack.

Wyszukujemy lokalizację naszego item_proto clientowego.

i klikamy otwórz. Wyskakuje nam okienko do zapisu, gdzie wybieramy miejsce zapisu łatwiej do edytownia.

 

4.Utworzył nam się plik - Item_Proto_Dump.

Najlepiej jest go otwierać programem Note Pad ++

ale można również zwykłymi notatnikami

:) Oczywiście klikamy na niego prawym / edytuj.

 

5.Otwiera nam się ogromna lista.

Wyszukujemy ID przedmiotu który chcemy aby dał się ulepszać. W moim przypadku będzie to

"Zielony Diament" nowy przedmiot na moim serwerze.

mgua.jpg

 

6.Tak więc jak zrobić by ten przedmiot dało się ulepszać, bo chcemy zrobić z niego jakiś zwój mając np. do niego 5 innych przedmiotów.

 

 

Czyli jak ulepszanie zbroi - Mamy np. 5 białych pereł i mamy zbroje +6 robimy na +7 otrzymujemy +7

:)

Na tej zasadzie będzie działać ten przedmiot. Niektórym powinien się przydać.

 

Tak więc, przewijamy do prawej strony aż na sam koniec.

Będzie wyglądać to tak:

madt.jpg

7. Tak, jak widać. Tego oto przedmiotu nie da się ulepszać wnioskując po zapytaniu " refine_set="0" "

Jeśli chcemy aby przedmiot można było robić za pomocą " ZWOJA BŁOGOSŁAWIEŃSTWA " i innych bajerów

po prostu wpisujemy 10 - to oczywiście przykład. Można wpisać dowolną liczbę , do bodajże 1.000

 

8.Zapisujemy, zamykamy - Pakujemy spowrotem, i cieszymy się przedmiotem z którego możemy wytworzyć np. Zielony Naszyjnik

:)

 

Pozdrawiam Serdecznie Leonardo™

 

 

 

Kopiowanie tutorialu bez mojej zgody jest zabronione! Jest on pisany tylko i wyłącznie przeze mnie!

 

Klik LIKE THIS!

A usuwaj śmiało tą śmieszną sygnaturę, ja na Ciebie leję ;*

Opublikowano

Nie zawsze trzeba tak robić, czasem wystarczy tylko w bazie zmienić ;)

 

Ale o ile wiem, to jeśli chcemy zrobić ulepszanie np. kd to wpisanie do clienta jest niezbędne.

Opublikowano

Dokładnie .

Ten tutorial to bardziej jak ktoś chce zrobić sobie coś z czegoś co już jest

albo nowego, niektóre wpisy do broni do klienta są zbugowane, i trzeba usunąć to ręcznie.

Dlatego właśnie powstał ten tutorial.

 

Pozdrawiam

A usuwaj śmiało tą śmieszną sygnaturę, ja na Ciebie leję ;*

Opublikowano

Hejter? :)

Po ja udostępniam coś, z czym większość do mnie spamuje że ma problem.

A że tacy hejterzy jak Ty próbują na siłę zainteresować swoimi postami innych, to ciężko :)

Ponadto chciałbym zwrócić na twoje chamskie zachowanie , bo dzięki ludziom którzy udostępniają tutoriale, możesz cieszyć się że grasz na serwerze do metina

albo postawiłeś hamachi z kolegami z podstawówki.

 

Niedługo zrobię tutorial jak zrobić by MOUNTY miały wbudowane bonusy, i odbugowane.

w swoim czasie. :)

 

 

P.S nie wszyscy są wszechwiedzący jak ty .

Ty zjadłeś rozumy, i bootujesz freebsd przez gadu-gadu

A usuwaj śmiało tą śmieszną sygnaturę, ja na Ciebie leję ;*

Opublikowano

Hejter? :)

Po ja udostępniam coś, z czym większość do mnie spamuje że ma problem.

A że tacy hejterzy jak Ty próbują na siłę zainteresować swoimi postami innych, to ciężko :)

Ponadto chciałbym zwrócić na twoje chamskie zachowanie , bo dzięki ludziom którzy udostępniają tutoriale, możesz cieszyć się że grasz na serwerze do metina

albo postawiłeś hamachi z kolegami z podstawówki.

 

Niedługo zrobię tutorial jak zrobić by MOUNTY miały wbudowane bonusy, i odbugowane.

w swoim czasie. :)

Łooo, ależ teraz rzuciłeś ripostą.

Stwierdzanie faktów a hejtowanie to dwie różne sprawy kolego.

Mounty to coś trudnego ?

To bardzo proste, sam to mam. Godzina roboty jak nie dalej.

Za dużo rzeczy już tutaj udostępniłem a wszystko co idzie tu teraz to po prostu żenada.

Po co udostępniać swoją prace, skoro 60% tego działu to banda bezmózgów ?

Zobacz, taki tutorial jest dobry, prosty a zero powodzenia

http://www.mpcforum.pl/topic/582642-tutorial-instalacja-i-konfiguracja-denyhosts-bezpieczne-ssh/

Za to ten tutorial, jest dupny, wszystko co już było, a jakie powodzenie !

http://www.mpcforum.pl/topic/572885-tutorialjak-naprawic-bledy-na-plikach-by-badar/

1336241365-U585292.png

 

Sathir.pl

Opublikowano

Rhoads, bo na tym świecie same Kur*y i złodzieje. taki Badar np.

 

 

Badar - Ctrl + c / Ctrl + v Man :)

 

P.S dla ciekawskich rozmowa z gg :)

 

 

 

 

Leo

2012-03-10 14:51:01

kiedy to skonczysz

2012-03-10 14:51:47

????

 

 

 

 

Maciej (mathiass)

2012-03-10 14:52:00

matiasa nie ma - na zakupach

 

 

 

 

Leo

2012-03-10 14:52:07

 

matias (mathiass)

14:51:41

oke

14:51:47

za quest do 30 zł

14:51:51

za dung do 200

14:51:54

zalezy jaki

 

2012-03-10 14:52:10

Dobra kula.

 

 

 

 

Maciej (mathiass)

2012-03-10 14:52:12

ja mu pobierania plinuje - jego brat

 

 

 

 

Leo

2012-03-10 14:52:13

GZ

 

 

 

 

Maciej (mathiass)

2012-03-10 14:52:23

cennik jego mam, w zeszycie więc widze -.-

2012-03-10 14:52:28

i też questy pisze ^.^

 

 

 

xD

A usuwaj śmiało tą śmieszną sygnaturę, ja na Ciebie leję ;*

Opublikowano

Rhoads, bo na tym świecie same Kur*y i złodzieje. taki Badar np.

 

 

Badar - Ctrl + c / Ctrl + v Man :)

 

P.S dla ciekawskich rozmowa z gg :)

 

 

 

 

 

 

 

 

xD

Toteż nie warto udostępniać nic szczególnego, a Badara znamy wszyscy...

1336241365-U585292.png

 

Sathir.pl

Opublikowano

Leszek144 Nie ma żadnych hejterów są tylko mądrzejsi od ciebie.Nie potrafisz przyjąć tego ?

 

 

Ten tut nadaje się tylko do tego aby zrobić z innego przedmiotu "ulepszanie " jak np bodzio

 

łap + za to.

Opublikowano

Nie. Źle zrozumiałeś :)

 

Możesz zrobić że najedziesz tym bodziem na ten item i z tego itema możesz robić cokolwiek innego.

Żeby zrobić coś takiego jak bodzio wystarczy podmienić ikonę albo skopiować wpis w item_proto serwer i client.

 

O_o gdzie ja napisałem że jestem mądry ?

Każdy człowiek jest głupi.

 

marginesem wątpię że osoba która zrobiła zamieszanie o vnum z setem jest mądrzejsza jak poległa na takim czymś. Przynajmniej mądrzejsza w tym temacie.

A usuwaj śmiało tą śmieszną sygnaturę, ja na Ciebie leję ;*

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Mam teraz takie pytanie na niektórych serwerach jest zalbokowane ulepszanie w dt , rozumiem że jest to tylko po stronie clienta , czyli jeżeli rozpakuje locale w item proto zmienie na set refine na kowala w dt , będzie działać ?

Opublikowano

Mam teraz takie pytanie na niektórych serwerach jest zalbokowane ulepszanie w dt , rozumiem że jest to tylko po stronie clienta , czyli jeżeli rozpakuje locale w item proto zmienie na set refine na kowala w dt , będzie działać ?

 

Ulepszanie w DT jest zablokowane dla refine 500+ więc jeżeli na serwerze w sql jest zrobione id ulepszania większe od 500 to nawet po przeróbkach w cliencie nie będziesz mógł ulepszać. W tucie natomiast jest pokazana możliwość robienia itemów bodziem / metalem

c04b9fed129de9a9.jpg

Opublikowano

@Vanirek wiem o czym jest napisane w tucie , lecz moje pytanie jest dosyć zbliżone tego , dlatego napisałem tutaj i dziękuje za odpowiedz .

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja tam wole urywacz konwentere item_proto sql do sml i nie ma zabawy z tym a ni ustawianiem defa lvl wymaganego w itemie po stronie lienta, wszystko robię w serwie potem tylko kopiuje gotowe wpisy do item_proto klientowego

di-HLXD.jpg

Opublikowano

Ten poradnik jest bezsensu to nie zadziała .

Wystarczy ustawić w bazie . bodajże ulepszania o id 500+ można robić bodziami .

nie umieszczamy linków zewnętrznych.

Opublikowano

Ten poradnik jest bezsensu to nie zadziała .

Wystarczy ustawić w bazie . bodajże ulepszania o id 500+ można robić bodziami .

 

Nie.

W kliencie trzeba ustawić "refine_vnum" i "refine_set" tak jak w serwie i będzie się dało bodziem ulepszać lub metalem.

 

Co do tutka po wpisaniu obojętnej liczby nie wiem czy za działa nie testowałem.

di-HLXD.jpg

  • 2 lata później...
Opublikowano

Nie.

W kliencie trzeba ustawić "refine_vnum" i "refine_set" tak jak w serwie i będzie się dało bodziem ulepszać lub metalem.

 

Co do tutka po wpisaniu obojętnej liczby nie wiem czy za działa nie testowałem.

Nie prawda ustawiłem tak i nie działa. Cały czas szukam rozwiązania.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...