Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Questy] Propozycja nowego działu na MPC


Bil3T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich w moim temacie dotyczącym propozycji nowego działu w Metin2.

Jest to dział Questy w "Metin2 - Tutoriale i Download" dlaczego?

 

Metin2 - Tutoriale i Download posiada trzy subfora:

 

*System Operacyjny - BSD

*Baza danych

*Pliki Serwerowe

 

Są to działy w których panuje ład i porządek, a na naszym forum jest naprawdę sporo questów.

Ludzie szukając questa czasami przeglądają 25 stron tematów. Jest spis wszystkich (podobno)

questów znajdujących się na MPCForum. Nie jestem przekonany do końca co do tej kwesti.

Osobiście mam przygotowanych kilka ciekawych publikacji [Questów] , lecz w tym momencie

nie ma co ich udostępniać, gdyż w ciągu dosłownie paru dni zaginą one w gąszczu innych tematów.

 

Pisze questy bardzo dobrze, i chciałbym poprowadzić oraz nadzorować tylko i wyłącznie ten dział na MPC:)

na inauguracje działu jestem w stanie udostępnić pare sowich questów.

 

Apeluje o dodanie działu, gdyż odnalezienie jakiego kolwiek questa nie będzie problemem :)

Pozdrawiam Cracovias94

 

 

P.S Czekam na odpowiedź, niebawem moje publikacje :)

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Chodzi mi głównie tutaj o własne publikacje dla MPC.

Znajdzie sie tego dużo, a pozatym sporo ludzi nie publikuje questów jak już wyżej pisałem dlaczego.g

 

@up ale jednak maja swoje subfora

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Moim zdaniem to świetny pomysł !

 

Wielu questerów nie udostępnia swoich prac również z tego powodu, iż nie zostaną one zauważone ...

 

Takie subforum da nam wiele, łatwiej będzie pisać tutoriale, publikować, poprawiać etc.

 

Jestem jak najbardziej na tak :).

 

 

Poproszono mnie, a wręcz zmuszono żebym tu wbił .....^^

Opublikowano

Ja osobiście to popieram, nawet jak będą questy z elite i inforge.

Przecież to też questy które nie jeden używa.

Na forum jest wiele questów, mało tych polskich autorów, ale zawsze coś =)

PS: Cracovias94 nie widziałem ciebie w akcji z żadnym questem, xD

@Badar

Tym razem, tak =)

Opublikowano

Na nie.

 

Kochany moderator mógłby przykładem zaświecić i uzasadnić sensownym argumentem tą światłą wypowiedź ? =)

 

 

@kwiatmix - rzadko to pisze, ale .... Tym razem jesteśmy zgodni ^^

Opublikowano

Jeżeli ciebie to śmieszy to napisz questa po to żeby zaginął gdzies w około 30 stronach tematów.

Publikował byś własny wysiłek, którego nikt nie zauważy?

Pomyślcie zanim coś napiszecie.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

@2xup

Mówiłeś, że 5% to polskie questy, więc gdzie 3 dział, gubisz się we własnych myślach ?

Questy to questy, niezależnie skąd są brane, albo kto je tworzył.

Jeden dział do tego by wystarczył, po co więcej ?

Opublikowano

Tych questów nie będzie zbyt wiele i nie opłaca się do niego stwarzać dodatkowego sub-forum.

Jak pisał endymion, i tak większość jest podwędzona z innego forum.

Na nie.

1356721310-U739101.png

Opublikowano

Przykładem "Nintendo"

 


41 tematów
158 odpowiedz

 

Dział pęka w szwach. -.-

Nie tobie oceniać jaki dział może istnieć, a jaki nie może.

 

@top

Nie, bo nie lubię jak jest sryliard subfor, nieważne gdzie.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Kochany moderator mógłby przykładem zaświecić i uzasadnić sensownym argumentem tą światłą wypowiedź ? =)

 

Nie muszę uzasadniać. Jak ktoś wstawia Questa to pisze prefix [Quest] i wszystko. A jeśli będziecie tak bardzo nalegali zrobi się spis.

Po co forum zaśmiecać kolejnym działem który faktycznie będzie pękał w szwach?

Tylko dla 20/30 tematów. nosens.

 

@down, też tak sądzę.

Opublikowano

Myślę że po pierwsze, faktycznie większość questów które się tam pojawią nie będą pamiętały swojego autora, a po 2 wydaje mi się ze po jakimś czasie dział mógłby być podobny do np subforum System Operacyjny - BSD czy Edycja klienta gdzie mamy średnio 1-5 użytkowników online w dziale.

 

Jestem raczej na Nie

 

Edit,

 

Natomiast myślę że subforum edycję klienta można by było spokojnie zlikwidować, a bazę danych i System Operacyjny - BSD złączyć w jedno.

sygnatura2.png


Opublikowano

Nie potrzebny kolejne sub-forum do mt2.

Zwłaszcza że tam by nie było tematów jeśli miały by to być autorskie questy użytkowników MPC.

Było by 15 i 40 odpowiedzi i sub-forum przestałoby istnieć.

1393619387-U339575.png

 

 

 

Opublikowano

Ja nie widze przyszlosci dla tego dzialu.

Poudzielaja sie 2dni a potem post raz na 5dni i do tego wiekszosc to copy + paste (kopiuj + wklej).

Akurat Mostro nie musi nic wyjasniac, bo ten pomysl mowi sam za siebie.

Opublikowano

Wy nie rozumiecie chyba?

 

90% ludzi nie udostępnia takich rzeczy bo ginie to w spamie.

Weźcie zrozumcie wkońcu.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Wy nie rozumiecie chyba?

 

90% ludzi nie udostępnia takich rzeczy bo ginie to w spamie.

Weźcie zrozumcie wkońcu.

to ty nie rozumiesz, na nie,

endyS, MostroS i inne matequSe uzasadnili.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...