Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[P] Ban na stałe jak mam robic i co i jak


zefir1114

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

 

Dostałem bana na perma i pisze mi jak sie loguje zeby zobaczyc za co jestem zbanowany i jak dalej grac tym kontem i niewiem gdzie to sprawdzic prosze o bardzo szczegóowy tut bo jestem zielony

 

Jeszcze jedno jak mam napiac do supportu jak mam kogos zbanowac lub odblokowac sobie konto ;p

 

Z góry dzięki

 

 

 

 

Jesli to zly dzial pls o przeniesienia.

Opublikowano

Wchodzisz na forum Nexona w Combat Arms, potem Combat Arms User Abuse Reports, na górze masz Dishonor List, klikasz jakąś datę i tam jest napisane za co dana osoba dostała bana, dla ułatwienia naciśnij CTRL+F i w pole wyszukiwania wpisz swój nick, zostaniesz przeniesiony w odpowiednie miejsce strony.

Jak chcesz by kogoś zbanowano, musisz zrobić raport, zrobisz to za pomocą programu CAE Report Generator, co do odwoływania się od bana, musisz napisać do supportu, ale wiedz, że jeśli dostałeś bana za hacki, to masz zerowe szanse na odbanowanie konta, zobacz ten tut:

http://www.mpcforum.pl/topic/569387-tut-customer-support/

BTW. Zły dział, przenoszę do głównego

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...