Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak się pozbyć palladium po bugu


kkmaku1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

muszę jakoś pozbyć się całej ładowni ( lub prawie całej) zachowując level-1 - jakieś pomysły? Zna ktoś program na sprzedawanie palladium na x-1?

Opublikowano

Prostą metodą jest lecenie w promieniowanie i tam dedanie (możesz jeszcze zbierać to co wypadnie)

Ja tak robiłem z sepromem i szybko działa ;)

Opublikowano

Nie? Jakie napsy!!

Ja zbierałem palladium tylko ze skrzynek na wylotach. a teraz jak palladium nie leci to muszę jak inne nooby stać i peta na palladium puszczać. Kolejny bug rozwalony przez umieszczenie na forum. potrzebny w tym dziale UG.

 

@top Musisz nabić lvl i sprzedać

comment_aKm2b5jSiJgvkhmrlSzZ5Yc80OK7Mzta

Opublikowano

nosz kurwa ale mu rade dales, chyba nie jest takim minusem.. pewnie pyta sie o to jak wymienic palladium z leonka..

 

Ty dałeś lepszą rade? Jakoś nie widzę żadnej.

Wypadałoby żeby ten lenek wleciał na piratki i to palladium wymienił tam. Teraz jak naprawili trick innej możliwości nie ma.

Opublikowano

Nie? Jakie napsy!!

Ja zbierałem palladium tylko ze skrzynek na wylotach. a teraz jak palladium nie leci to muszę jak inne nooby stać i peta na palladium puszczać. Kolejny bug rozwalony przez umieszczenie na forum. potrzebny w tym dziale UG.

 

@top Musisz nabić lvl i sprzedać

 

Tylko że BP wiedziało już o tym miesiąc wcześniej...

Opublikowano

Podobno po dzisiejszy restarcie surki wypadają, ale nie na x-1.. Sam nie wiem zobaczcie.. Ja osobiście nie kumałem tego buga ;)

Lubie grać a Ty?

XJ9PcNh.jpg

Opublikowano

Podobno po dzisiejszy restarcie surki wypadają, ale nie na x-1.. Sam nie wiem zobaczcie.. Ja osobiście nie kumałem tego buga ;)

 

dalej nie wypadają

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...