Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy do oficjalnego turnieju Brick-Force MPCForum.pl


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1332181493-U24240.png

 

 

Witam!

 

Nadszedł czas na oficjalne zapisy na Oficjalny Turniej Brick Force MPCForum.pl!

 

 

Krótki opis jakże tej wspaniałej gry :

 

 

 

Brick-Force to gra typu free to play, łącząca w sobie elementy budowy planszy, podobne to tych z Minecrafta oraz strzelanki FPP.

Sami twórcy określają swój produkt trzema słowami, a mianowicie: build (buduj), share (dziel się) oraz play (graj). I tak naprawdę jest to doskonały opis tej produkcji, bowiem gracz ma możliwość budowy całej planszy używając do tego pojedynczych cegiełek, szyb a nawet karabinów maszynowych. Co ciekawe, możemy to robić także na smartfonach i tabletach. Następnie nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby swoim dziełem podzielić się z innymi graczami, a ostatecznie rzucić komuś wyzwanie i ruszyć do boju!

Sama walka rozgrywa się z perspektywy pierwszej osoby. Do naszej dyspozycji zostało oddanych kilka rodzajów broni, a są wśród nich m.in. karabiny maszynowe, snajperki oraz granaty.

Graficznie tytuł prezentuje się bardzo przyjemnie dla oka, a wszystko oczywiście składa się z kwadratów. Sami bohaterowie wyglądają podobnie do postaci ze słynnych klocków LEGO.

 

Wzór zgłoszenia :

 

Chciałbym wziąć udział w pierwszym oficjalnym turnieju Brick-Force (3vs3)

 

Nick : (MPCForum / Brick-Force)

Kontakt : (GG)

Godziny w których możecie grać : (np 16.30)

 

 

Zapisy trwają do dnia 23 Marca.

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

1327420651-U247153.png

 

1327420956-U247153.png I MIEJSCE - 9368_gold.png +1303226680-U198706.png

1327420994-U247153.pngII MIEJSCE - 1303226680-U198706.png

1327421052-U247153.pngIII MIEJSCE - 10% Z PASKA OSTREZEŃ

 

 

Organizator : MPCForum.pl

 

 

Dziękuję za uwagę.

Opublikowano

Nick: *ZiomQ* / ZiomQ

Kontakt: 3713987

Godziny: Zależy, 16 +.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Chciałbym wziąć udział w pierwszym oficjalnym turnieju Brick-Force (3vs3)

 

Nick: RaVneS

Kontakt:16067623

Godziny: 15-21 godz.

1393619387-U339575.png

 

 

 

Opublikowano

Chciałbym wziąć udział w pierwszym oficjalnym turnieju Brick-Force (3 vs 3)

 

Nick: Nemesix / Namess

Kontakt (GG): 40769983

Godziny w których możecie grać: 16.30 - 19:00

86506195548292095751.png

 

exModerator minecraft.MPCforum.pl | exMPC Media Team | exKidModerator SF 09/11

Opublikowano

Nick : MPC Yuki997 z gry podam później

Kontakt : (GG) 10299322

Godziny w których możecie grać : 16-17+ zależy kiedy ...

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Nick: matekaj

Kontakt: 7387922

Godziny: wieczór

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Chciałbym wziąć udział w pierwszym oficjalnym turnieju Brick-Force

 

Nick : olek222/olek222 (oryginalne prawda?)

Kontakt : 12534954

Godziny w których możecie grać : sie zobaczy ;d

shoob.png

Opublikowano

Chciałbym wziąć udział w pierwszym oficjalnym turnieju Brick-Force (3vs3)

 

 

Nick : (byku121 / xbykux)

Kontakt : 37451178

Godziny w których możecie grać : 15-17

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Opublikowano

Nick: Baksiu

Kontakt: Macie / TS

Godziny: najlepiej weekend, w tygodniu raczej no way.

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

Nick: Bush32 (konto brata na którym grywam)

Kontakt: Moje GG jest

Godziny: Weekend lepiej , ale na tygodniu to rzadko gram.Ale jak już 20:00 - 0.00

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Chciałbym wziąć udział w pierwszym oficjalnym turnieju Brick-Force (3vs3)

 

Nick : xamizo /MrKox

Kontakt : gg- profek / TS / PW.

Godziny w których możecie grać : 17 + / zależnie

Opublikowano

Nick: czakaPL

Kontakt: GG - 16218470 (od czasu do czasu) Skype: czarek.pachowiak lub PW, został jeszcze TS...

Godziny: Najlepiej w weekend'y, w tygodniu słabo... (ew. piątki)

Opublikowano

Chciałbym wziąć udział w pierwszym oficjalnym turnieju Brick-Force (3vs3)

 

 

Nick: HeniutX_PL/Heniut

Kontakt: GG - 3027377, rzadziej TS - net :[

Godziny w których możecie grać: to już zależy od dnia, bo raz od 15-23, a raz 22-23 więc się dogadamy

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

Nick : (MPCForum / Brick-Force) Samosznik/Samosznik

Kontakt : (GG) Na TS'ie bardziej bym wolał.

Godziny w których możecie grać : (np 16.30) 15+

OIE6isU.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...