Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MyBlocks Pre-Relase [Launcher][Mody]


Frugo™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up jak ja wchodze na tą strone co podałeś wyżej ty wyskakuje mi panel logowania strony cba.pl :/

 

@down ja mam tak samo

Opublikowano

Ktoś podrobił nas na cba ,poprosiłem o zablokowanie ,niektórym działa po usunięciu cookie/danych przeglądarki ,cba zostanie naprawione w nocy zgodnie z trescią administratora

22347470422691089474.png

Opublikowano

Frugo pobrałem launchera zaaktualizowałem i Włączyłem iii.... Epic lagi nawet nie da się wbić na Multiplayer bo lagi jeżeli to normalne to nie pogram..

~IceLaysPL

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Pisze mi tak:

Nie znaleziono

Podany w zapytaniu URL / login.php nie został odnaleziony na tym serwerze.

Dodatkowo, 404 Not Found błąd podczas próby użycia ErrorDocument obsłużyć żądania

to nizej po angielsku czyli orginalny tekst

Not Found

The requested URL /login.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

1348939498-U482456.png

 

Lubisz Barcelone ? Daj Lajk!!

Opublikowano

@UP Login nie działa (logowanie do panelu gracza ze skinami itd ) napisane będzie w krótce ,korzystaj tylko z Rejestracja i Pobierz Client

22347470422691089474.png

Opublikowano

mi nie działa mógłby ktoś zuploadować clienta i założyć mi konto?T.T(usunąłem cookies i dalej to... )

 

@2down mi tak samo

Opublikowano

Yyy ale ta strona cba to lipa nie ?

 

To jak mam wbić na waszą?

 

Mam ten sam problem, ale Frugo już odpowiedział, że:

 

 

Z stroną na tym cba trzeba poczekać do jutra/dzisiaj wieczora

 

Moje pytanie brzmi: Czy można gdzieś indziej pobrać Launcher?

Moje tutoriale:

[TuT] Jak założyć i rozwinąć własną gildię

Zapraszam!

Nick na s14 SF GAME: Macuser

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...