Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Opłaci się?


xxLordZibixx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka! Nie wiem czy się wymienić z kolegą

opłaci mi się dać takie konto:

 

Woj body , 27lv.

Koń zwykły +3 medale na koncie.

Skile:

Aura : M2 + 2 księgi na koncie

inne tam po parę pkt.

Eq:

Tygra+9

Mieczyk na 1lv+9

Fms , śr 6% +8

żelek +6

bojowa tarcza+6

300kk na koncie

 

za takie konto:

Woj body , 57lv:

Skile:

Wirek: M3

Berek: M4

Aura: M2

Eq:

Smocza+6

Halka+8

okrągła+6

żelek+7

40kk na koncie

Koń bojowy.

 

 

Opłaci mi się taka wymiana? Szybko odp.

Opublikowano

Oplaca sie ze wzgledu na

lv itd.

tylko jaki serwer? :P

Pozdrawiam, Gentz. :)

Opublikowano

Ja bym się nie zamieniał. Wyexpiłbym ten 27 to 35 i dropił sobie na metkach w m2 i potem najwyżej exp

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Wymien sie.. :P potem zrobisz sobie dropka i zarobisz na lepsze e..a eq na dropka bedziesz mial :P bo z tej postaci 75 Ci zostaje :P

Troszke pracy wlozysz zrobisz lepsze eq i nic wiecej tylko zyskasz azmieniaj sie od reki :P

Opublikowano

Czemu nie, opłaca się i to nawet bardzo :P

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano
opłaca się, wybierzesz się do DT, połowisz, pokujesz i zarobisz na eq.
Opłaca się.

Tylko na koncie twojego kolegi słaba broń jest. Jak sobie załatwisz lepsze to będzie git.

Ja osobiscie bym brał.

Cena bardzo dobra, jesli zaufany to bierz.

To i tak się opłaca
Strasznie się opłaca, tylko zależy na jakim serwerze.

Czy nie ma inflacji, bo na tym twoim koncie siedzi 300kk

 

Chyba wszystko jasne :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...