Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Pliki serwerowe by outi Role-Play [1.2.3]


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie moge otworzyć pliku Komendy Microsoft Word ani Notatnikiem i Wordem

 

Dam Ci komendy na PW

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Twój Starter 64bit nie działał i musiałem wklepać tam mój :)

Potem gdy spróbowałem włączyć serwer, konsola wywaliła mnóstwo błędów i nawet się serwer nie uruchomił -.-

Sprawdź to :(

Opublikowano

@UP

 

U mnie wszystko dobrze ;/

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Mógłbyś dodać do javy 6??????

 

 

Download:

http://speedy.sh/8arTe/run.rar

 

Skan:

https://www.virustotal.com/file/fdc8e928c06e87aad0438513442bb70dc3d84d000ea1e125bd34937feea0a236/analysis/1332184865/

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Widze, że niektórzy mają problemy z Run na ten i tamten system itd, to ułatwie autorowi pluginów zadania robienia run na serwer prosze, o to paczka run MOJEJ roboty :): http://www.mediafire.com/?l06v2p2ei3cipta

 

 

 

Dla tych co nie działa kliknijcie w swojego runa (na swój komputer i jave) prawym przyciskiem skopiujcie to co sie pokazalo, utworzcie nowy plik tekstowy w folderze z serwerem i wklejcie to co było w runie i odpalcie i powinno wszystko chodzić :)

//nieregulaminowa sygnatura - gif

//BR3ND

Opublikowano

@UP On chciał run na jave 6 bo w mojej paczce nie ma
-.-

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

@UP On chciał run na jave 6 bo w mojej paczce nie ma
-.-

 

To w mojej paczce jest run na jave 6 jest też na 64 bit i na 32 bitowy system -.-

//nieregulaminowa sygnatura - gif

//BR3ND

Opublikowano

Ok, napewno się komuś przyda :P

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Pliczki świetne właśnie daje na mój server ale włączając start 32bit java 7 mam błąd: System nie może odnaleźć określonej ścieżki Aby kontynuować naciśnij dowolny klawisz

Opublikowano

Dla mnie lepsze CommandBook :)

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Jakich rang wam brakuje ?

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

@up chcesz moje permissions? (dokładnie w połowie moje bo troszke zmodyfikowałem) dam ci na pw ty je sprawdzisz? Czekam na odp...

//nieregulaminowa sygnatura - gif

//BR3ND

Opublikowano

@up chcesz moje permissions? (dokładnie w połowie moje bo troszke zmodyfikowałem) dam ci na pw ty je sprawdzisz? Czekam na odp...

 

Daj link na PW zobaczę :P

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

PACZKA ZOSTAŁA SPRAWDZONA PRZE ZEMNIE 0% WIRUSÓW. PACZKA ZOSTAŁA PRZE ZEMNIE OCENIONA I DOKŁADNIE SPRAWDZON.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PACZKA zasługuje na ocene 9.7/10 Zachęcam do pobierania ;)

//nieregulaminowa sygnatura - gif

//BR3ND

Opublikowano

  • AutoMessage-Dodaje do gry InfoBota
  • ChestShop-Dodaje tworzenie sklepów
  • AuthMe-Wprowadza opcję logowania na serwer
  • ColoredSigns-Kolorowe napisy na tabliczkach
  • CommandBook-Dodaje podstawowe komendy Nie supportowany od 1.1 . Polecam Essentials / jCommnd
  • FalseBook- Dodaje mechanizmy do gry
  • FigAdmin-Dodaje możliwość banowania na czas, wyświetla komunikaty.
  • GlassDrops-Dzięki temu pluginowi wypada drop po rozwaleniu szkła/szyby.
  • Herochat-Dodaje kolory do gry
  • iConomy-Dodaje pieniądze na serwer Nie aktywne od 1.0. Polecam boseIconomy /Hall
  • Jail-Plugin dodający więzienie na serwer
  • Jobs-Dodaje prace na serwer Również niesupportowane od 1.0. Hmm. Jakis Heroes czy jakos tak jest podobny ?
  • LWC-Dodaje zabezpieczenia (skrzyń, tabliczek, piecyków itp.)
  • MagicCarpet-Dodaje latające dywany
  • MobArena-Dodaje mob arenę
  • OpenInv-Pozwala na otwieranie ekwipunków graczy oraz branie/dawanie itemów
  • PermissionsEx-Dodaje uprawnienia
  • Vault-Potrzebny do działania innych pluginów
  • WorldEdit-Dodaje edytowanie mapy
  • WorldGuard-Dodaje cuboidy, flagi i wiele więcej Również wersja Beta . Sporo bugów . Polecam iZone.

Ogólnie pliki oceniam na 7/10 bo Autor włożył w robienie ich pewnie duzo czasu.Polecam i życze więcej sukcesów.No i czekam na następną wersje . + leci

sygna4.jpg
Opublikowano
  • AutoMessage-Dodaje do gry InfoBota
  • ChestShop-Dodaje tworzenie sklepów
  • AuthMe-Wprowadza opcję logowania na serwer
  • ColoredSigns-Kolorowe napisy na tabliczkach
  • CommandBook-Dodaje podstawowe komendy Nie supportowany od 1.1 . Polecam Essentials / jCommnd
  • FalseBook- Dodaje mechanizmy do gry
  • FigAdmin-Dodaje możliwość banowania na czas, wyświetla komunikaty.
  • GlassDrops-Dzięki temu pluginowi wypada drop po rozwaleniu szkła/szyby.
  • Herochat-Dodaje kolory do gry
  • iConomy-Dodaje pieniądze na serwer Nie aktywne od 1.0. Polecam boseIconomy /Hall
  • Jail-Plugin dodający więzienie na serwer
  • Jobs-Dodaje prace na serwer Również niesupportowane od 1.0. Hmm. Jakis Heroes czy jakos tak jest podobny ?
  • LWC-Dodaje zabezpieczenia (skrzyń, tabliczek, piecyków itp.)
  • MagicCarpet-Dodaje latające dywany
  • MobArena-Dodaje mob arenę
  • OpenInv-Pozwala na otwieranie ekwipunków graczy oraz branie/dawanie itemów
  • PermissionsEx-Dodaje uprawnienia
  • Vault-Potrzebny do działania innych pluginów
  • WorldEdit-Dodaje edytowanie mapy
  • WorldGuard-Dodaje cuboidy, flagi i wiele więcej Również wersja Beta . Sporo bugów . Polecam iZone.

Ogólnie pliki oceniam na 7/10 bo Autor włożył w robienie ich pewnie duzo czasu.Polecam i życze więcej sukcesów.No i czekam na następną wersje . + leci

Co gadasz? Wszystko działa! Iconomy Jest Dobre oraz nie ma bugów ! Jedynie Jobsy mają xD

__________________________________

Moim zdaniem Pliczki są Bardzo Dobre

ocena 10/10,5 xD

Rób dalej dobrze ci to idzie !

Annony_sygn_bySFG_01a.jpg

Syga by SofarGone

Opublikowano

Zapraszam do pobierania nowej paczki :P

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

@up "Nowa paczka = Virus. xD"

 

tak masz na 2 imię? xD

 

czysta paczka oby tak dalej :)

Koniec z botami do Nostale itp ;p

 

PS: kto zjadł mi moją sygne? xD

Opublikowano

Nowa paczka = Virus. xD

 

Chyba Nowa paczka = 0 Virusów

 

Wczoraj zrobiłem skan ale zapomniałem dodać.

 

Już jest !

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...