Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Falmic [FB+Surv][BETA][DEDYK][24/7] 1.2.3 15 slotów zapraszam


Shuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

generate_logo.png?name=Falmic 1.2.4

Typ: [DEDYK][24/7][beta] [FB]+[surv]

Adres IP: falmic.pl:25565

Status: status.png?ip=falmic.pl&port=25565

informacje.png

Sloty: 15 poki co

Whitelista: no.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

 

team.png

Karajakatamta

 

Maffiozzo

 

pluginy.png

AuthMe

AutoMessage

ChatManager

ChestShop

Essentials

iConomy

Jobs

LWC

NoCheat

NoLagg

PermissionsEx

TreeAssist

WorldEdit

WorldGuard

WorldSaver

 

 

 

inne.png

Poprzednie ogłoszenie serwera znajduje się tu: http://www.mpcforum.pl/topic/585460-falmic-fbsurvbetadedyk247-123-15-slotow-zapraszam/

(moderatorów proszę, aby stare ogłoszenie przenieśli do kosza, a jeśli coś jest z nowym nie tak, to dali info na prv zamiast mi kasować cały temat, bo mnie trafia wręcz)

 

Na początku myślałem, że serwer nie wypali, jednak ma się świetnie. Nowe ogłoszenie zakładam z powodu braku możliwości edytowania starego (a zmieniła się wersja, doszedł nether oraz kilka innych ważnych zmian). Wciąż szukam moderatorów, niestety coraz mniejsze zaufanie mam do tutejszych neokidów - dwóch okazało się totalnymi destroyerami i crackerami, pomimo mojego zaufania do nich - Pozdrawiam z miejsca xSoulx aka TheDonaldTusk oraz SnAkeR aka MaDoX_96. Ale to nie tutaj.

 

Serwer, pomimo moich obaw, rozwinął się. Wciąż żyje, ludzie na nim grają, może nie jest ciągle full, ale zainteresowanie nim jest duże. Pragnę dodać, że aktywni gracze mogą liczyć na promocję do moderatora (funkcja przypomina kid-moda z innych serwerów), a w przyszłości do admina czy też senior moderatora.

 

Wszystko, co chciałem napisać, znajduje się w poprzednim temacie. Zapraszam do gry.

 

Chcesz więcej informacji? Odwiedź nasz TS3 : falmic.pl:9987Chcesz też taką prezentacje ?

http://www.mpcforum.pl/topic/516797-generator-publikacji-serwerow-mc/

Opublikowano

czemu nie moge wbic cant reach -.-

eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Opublikowano

Na serwerze ruszyły nowe konkursy. Oraz nabór na moderatorów został otwarty. Więcej info na serwerze

 

/dblpost

Opublikowano

JAKO ZE MODERATORZY ZBYT WYSOKIEGO IQ NIE MAJA, napisze to tutaj:

dodane jobs

dodane iconomy

dodane chestshopy

zmiana h@

aktualizacja do 1.2.4

 

GORACO ZAPRASZAM!

Opublikowano

Powiem ci tak, szefostwo mpcforum się wypala, nic na to nie poradzisz, chociaż dało by rade. nie chce nikogo urazić, ale nie maja co wymyślać, ale co, nie mają pomysłów na nowe działy które oczywiste, mają je pod nosem, a nic z tym nie robią, dają użytkowników z dużą liczbą postów w danym dziale na moderatora, co niema sensu, bo nawet podania nie składają, albo składają nieprawdę, taka prawda, bo ktoś złoży podanie na swoim 2 koncie z prawdziwymi danymi i go nie przyjmą, a z większym wiekiem itd dostanie się i taka prawda. Powiem ci tak, jeśli bym został tutaj adminem, albo miałbym równe do admina prawa, powstało by tutaj z 5 nowych działów, ale co, nikt mnie nie przyjmie, a nawet się nie pytam.

 

Jeśli się nie możesz doczytać, przeczytaj 2 raz, wiecie, godzina pisania posta... :P

Lubisz mnie? JA CB TEŻ :P DAM mi plusa to też ci go dam :P

^^^^^^^^^^^^^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...