Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Resources] Zestaw grafik dostępnych dla użytkowników.


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Prosiłbym o zrobienie bannera: Paktofonika fan. ;D

8974.gif

http://img.userbars.pl/45/8974.gif

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Zestaw Grafik ( Sygnaturek , Userbarów ) Dostępnych Dla Naszych Użytkowników

 

Nie rozumiem nazwy tematu :) jak tutaj w ogóle żadnej sygnatury nie ma dla userów z MPC ... to kpina

Nie no sorry ale jak ktoś jest początkującym userem i wejdzie w taki temat i popatrzy to nie ma żadnej sygny ... czyli kłamstwo ... o to chodzi na tym forum ?

Jest troszkę sygnaturek ale co z tego jak " właściciel " tematu to olewa i nie składa tych sygien ... a na tym ten temat polega.

18844803398894676693.png

 

08851627256070316470.jpg

 

 

Osama - chłopczyku nikt cie nie lubi

:) jestem dziec**** który ma ort jak dziecko z 3 podst . Maksymalnie masz 13 lat .

Opublikowano

80633268303361494023.png

20175224896086672864.png

 

Sygnatury są, nie musi być ich dużo. Jak Twoim zdaniem autor tematu miałby je składać >.< ?

Temat jest dobry i już nie spamujmy ^^.

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Taki już klimat świąteczny...

1323144096-U250803.png

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1323144096-U250803.png

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano

logodf.png

 

 

Witajcie.

Z powodu napadu nudy wpadłem na pomysł stworzenia tapet forumowych. Nie są one profesjonalne, ale na pewno się komuś spodobają.

 

World of Warcraft:

 

tapeta5r.png

 

 

Metin2:

 

tapeta3u.png

 

 

Shakes & Fidget:

 

tapeta4.png

 

 

DC Universe:

 

tapetaz.png

 

 

League of Legends:

 

tapeta2.png

 

 

Chciałbyś inną tapetę w takim stylu? Napisz na PW, na pewno taką zrobię.

Opublikowano

cooltext601941482.png

 

 

Witam! Chciałbym zaprezentować Wam już kolejną moją paczkę graficzną. Tym razem jest to paczka emotikonkowych avatarów , które na forum są coraz bardziej popularne!

 

Paczka zawiera:

  • 80 emotkowych avatarów.
  • avatary podzielone są na 3 foldery: 32x32 , 64x64 i 128x128
  • każdy avatar ma 3 rozmiary wymienione powyżej.

DOWLOAD:

 

 

http://www.multiupload.com/937G5U2ZXN

 

SKAN:

 

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=a62ee9149196571f09d488c300dd4a4366afaad3432e21fefd9c8ef2c6a1b0fc-1322947473

 

HASŁO DO PACZKI:

 

 

mpcforum

 

 

 

PRZYKŁADOWY AVATAR:

 

 

3212t.png6412x.png12812.png

 

 

 

DLA MODERATORA:

 

Paczka zawiera już gotowe avatary więc dodałem ją w tym dziale a nie w temacie Resource ( w tamtym temacie wrzucamy pliki potrzebne do tworzenia grafiki a w tej paczce one są juz gotowe). Jeżeli popełniłem błąd przy wyborze działu proszę o przeniesienie. Z góry dziękuję!

 

 

 

 

POZDROWIENIA:

 

Pozdrawiam , GeRu !

egq3SFm.png

 

 

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dla tych co są fanami hakszilda :)

 

Tapeta HD :D

 

 

 

 

1325244236-U488989.png

 

 

 

1325240865-U488989.png

 

Metin2 | Solar | Jinno | Sopher

 

Nie wykonuję zleceń, więc proszę nie spamić mi na pw/ gg

:) Dziękuję!

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nowa nagroda dla hejteruf :D

 

1329672472-U534900.png

 

..i dla fanów serii Assassin's Creed :D

 

70320855908020790539.png

86506195548292095751.png

 

exModerator minecraft.MPCforum.pl | exMPC Media Team | exKidModerator SF 09/11

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Max Payne 3 Signature

 

UZLUI.png

 

Ghost Rider Signature

 

QULfT.png

 

Metin 2 Signature

 

e7ftO.png

 

Sasuke Signature

 

AcwpO.png

 

This Is War [signature]

 

jVdyr.png

 

 

 

 

 

 

Proszę o nie publikowanie sygnatur jako swoich.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siemka zrobiłem sygne na dzisiejszy mecz Polska-Czechy.Chcecie powspierać naszą reprezentacje ? Ustawcie sobie taką sygne ! ;]

 

Uwaga nie dodaje nicku na sygnie !

 

400x200

 

eurrro.png

http://img832.imageshack.us/img832/422/eurrro.png

USTAWIAJCIE !! xD

eurrro.png

 

Ustaw sobie i ty taką sygnature !

[center]http://www.mpcforum.pl/topic/653969-sygnatura-dla-wszystkich-na-euro-2012/[/center]

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Znalazłem na necie zacnego userbara z gmoda

 

 

33318.png

 

 

Powtarzam to nie moje żeby nie było.

Mam nadzieje że się przyda użytkownikom nowego subdziału garry's mod.

 

Jeszcze bardziej zacne userbary z half-life

 

 

 

2806.jpg

5643.jpg

422.gif

5113.jpg

4725.jpg

5113.jpg

 

 

 

Też nie moje.

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...