Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] ShoutBox - autoodświeżanie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

potrzebuje shoutboxa ale takiego zebym niemusial strony odswierzac aby zobaczyc czy ktos cos napisal :P jak mozecie to dajcie linka jak takie cos sie zaklada albo cos

Opublikowano

To jest urok shoutboxa... Trzeba ustawić, żeby sam się odświeżał, zależy pod jaki skrypt.

Najlepiej to skorzystaj sobie z czatu - xat, najgorsze co może być, ale posiada to czego oczekujesz.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Wtedy na MyBB wgraj ChangUonDyU - Extra File Chatbox

Zaawansowany, po polsku i darmowy z funkcja Autodświezania

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

1.Ten shoutbox jest twoim wytworem czy jakiś gotowy skrypt z jakiegoś generatora. Czy może jest pobrany skrypt i zainstalowany na serwerze.

2. i jeszcze 1 pytanie czy to masz w jakimś CMS skrypcie (np.forum) czy to twoja "luźna" stronka (czyli xHTML itp)

jak ta stronka jest twoja:

Można zrobic również tak:

Jeśli jest twoim wytworem to powinieneś wiedzie jak to zrobic (html)

jak gotowy z generatora to: robisz plik np. czacik.html

i dajesz kod:

<html>
<head>
<meta http-equiv="Refresh" content="s" />
</head>
<body>
TUTAJ KOD Z GENERATORA
</body>
</html>

 

TAM GDZIE s CZAS ODŚWIEŻANIA W SEKUNDACH

 

i w np. index.html

dajesz

<iframe src="czacik.html" name="czat"></iframe>

i to cała filozofia

jeśli jest pobrany i zainstalowany na serwerze robisz podobnie

 

jeśli masz jakiegoś CMS napisz może pomogę :)

w razie jkich kolwiek pytań co do tego pisz na GG jest w profilu :)

WRMYV gb pmlgnfm gb manpm mr znzl mr fboą qbmb jfcbyartb hzvrzl ebg gemlanfpvr

Opublikowano

ale on chce na strone nie na forum więc czytajcie dokładniej

 

 

po 2 jakiej wielkości ma on być

po 3 są darmowe na 101bajery itp.

po 4 najlepiej napisz sam ;D

sygnafranc.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...