Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Skąd mają kody na 210 GOLD ? (allegro)


rolniczek12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupując grę za 30 zł dostaje się ok. 5 dni konta premium. 1500 złota i jeden kod na złoto. Poza tym czołg itd. Stąd wzięli pewnie kod na złoto.

 

Pozdrawiam, liczę na +.

Opublikowano

Kacp3r nie ? 210=sms za 6.15 zł. 380 =11.07. Popatrzcie w płatności. I po to im e-mail, że wysyłają tego sms, i od razu masz złoto. Tylko oni jakoś sobie to odliczają czy coś i dlatego sa na plusie, albo mają 250 zł na koncie jak moja siostra, i nie wykorzysta tego i tez by mogła tak zrobić. Jest taka jakby "wymiana". :)

6cluij.gif

Opublikowano

Kacp3r nie ? 210=sms za 6.15 zł. 380 =11.07. Popatrzcie w płatności. I po to im e-mail, że wysyłają tego sms, i od razu masz złoto. Tylko oni jakoś sobie to odliczają czy coś i dlatego sa na plusie, albo mają 250 zł na koncie jak moja siostra, i nie wykorzysta tego i tez by mogła tak zrobić. Jest taka jakby "wymiana". :)

Tak, wiem, ale przy kupnie gry za 30 zł też dostaje się taki kod. Tylko on jest podajże na 500 złota.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...