Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Nie odpychanie mobów z boja


eloelo332

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema wszystkim.

Wiecie może gdzie mogę znaleźć pliki na nie odpychanie mobów z boja najlepiej jeszcze takich z dmg na hity z boja. Najlepiej jagby działało bez obejścia ale jak będzie trzeba to zrobię. Proszę mi nie pisać że w KamerModzie jest bo ja to wiem tylko chodzi mi o takie pliki żeby bez obejść działało:D Z góry THX za znalezienie czegoś czego ja nie znalazłem poleci Like:D:D

Opublikowano

Masz lap to daje dmg z boja oraz nie trzeba uzywac obejsc bo patch nie wykryje plikow

www.mpcforum.pl/topic/471210-dldmg-by-heeh-2011r-na-pl/

Polecam sam uzywam

Daj lajka ;-)

76561198093573641.png

Opublikowano

1.Pobierasz pliki z tego linka

2.Wypakowywujesz na pulpit

3.Wchodzisz do wypakowanego folderu i wycinasz lub kopiujesz pliki takie jak: index oraz wszystkie pliki misiekantos (tak sie chyba zaczyna nazwa pliku) oprocz tej tam grafiki.

4. Wszystko wrzucasz do folderu o nazwie Pack

5. Odpalasz za pomoca patcha

Plikow patch raczej nie skasuje. Jestem na 50% ze na Pl dziala ale nie jestem pewny bo nie gram na Pl'u.

Fajne? Daj lajka ;-)

 

Ps. Teraz wiem musisz wejsc za pomoca Moda bo patch skasuje plik o nazwie index wiec...

Jest fajny sposob bez kamer moda na obejscie napisz mi na PW to ci powiem

76561198093573641.png

Opublikowano

Możesz pobrać KamerMod'a Na PL'a , ma on ową funkcje .

 

Pobierasz go stąd ;

Metin2mod.tk

 

Instrukcja ;

 

1.Pobierasz

2.Aktualizujesz Metina (PL'a)

3.Instalujesz Mod'a w folderze z metin'em

4. Odpalasz , przez moda.

 

Dalej się domyślisz. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...